Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kúpil som si na Steame ich Walking dead, ale ten spôsob, akým to je spravené mi vôbec nesadol a celkovo môže to mať dobrý príbeh, ale grafika a hrateľnosť sú nič moc. Takže skôr by som uvítal, keby sa tohto námetu chopilo iné štúdio s inak poňatou hrou.
  • Víc prostoru pro mývaly ! A méně pro propriety z 80 :/...
  • The_Nameless_One
    BOŽE!!! UDĚLEJTE UŽ KONEČNĚ DRUHOU SEZÓNU THE WOLF AMONG US!!!
    Ufff... doufám že mě v Telltale slyšeli. Použil jsem CapsLock, takže snad jo...
    • Nepravděpodobné....přišli o licenci.
    • VŮBÉÉÉÉC!!! UDĚLEJTE UŽ KONEČNĚ DRUHOU SEZÓNU TALES FROM THE BORDERLANDS!!!

      Uffff... takže tak za 5 let hej? *1*
    • Tak jim to napis, tady si to asi neprectou :)
      • bukrr
        Ale přečtou, kdyť použil CAPS LOCK!!!!!!
  • TheGGG
    jen guardieni? Proč né celý MCU...?
  • to je fabrika... přirovnal bych Telltale jako novodobou Sierru, ale přijde mi že by měli ubrat na kvantitě a přidat na kvalitě... to co dělají jsou fakt polointeraktivní filmečky, než adventury...
  • bukrr
    Při čtení nadpisu jsem si říkal, jestli už to není moc, ale pokud to bude jako Tales from the Borderlands (nejlepší Telltale kousek), tak se máme na co těšit! Mimochodem, písnička použitá v traileru se jmenuje Dancing In the Moonlight od King Harvest *3*
    • Co jsem slyšel, tak zrovna Borderlands nešahá Walking Dead, nebo Wolf Among Us ani po kotníky.
      Jaké doporučení mi dáš, abych to zkusil? Borderlands jsem právě kvůli špatným recenzím nehrál
      • bukrr
        Tales from the Borderlands je hlavně vtipný a zábavný, žádné nudné prozkoumávání předmětů jako v Game of Thrones. Přidaná hodnota může být i v samotném "universu" Borderlands. Pokud ho aspoň trochu znáš, tak se nemůže stát, že odejdeš od TftB zklamaný nebo ještě hůř, nepobavený!
      • momentálně neexistuje lepší komediální adventura než Tales from the Borderlands
        • Kozy
          Ale existuje, jmenuje se Jazzpunk.
      • Fordzy
        Borderlands měl dobré recenze a byl chválený za kvalitní humor. Samozřejmě to nedosahuje kvalit WD a WAU, ale jednoznačně je to kvalitnější než dětinský Minecraft a hloupé WD2. :D Osobně se mi líbilo i Game of Thrones a nový Batman také není k zahození.
      • muttant
        borderlands su tiez vyborne, komedialne a osviezujuce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit