Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Práve som dohral, asi najlepšia epizóda z celej série za čo som naozaj vďačný pretože som chcel aby to malo peckové finále. Myslím že nakonci sa to celkom rozvetvilo, aj keď to môhla to byť tá ilúzia voľby ktorou sa telltale v poslednom čase preslávilo. Každopádne super zážitok, aj keď na koľajniciach, ale s parádným výhľadom.
    • Souhlasím, super katarzní zážitek po tom co jsem to dokončil. A ta Mira! U mě zůstala čestná až do hořkého konce, to váhání tam sice bylo obrovské, ale nakonec poslala Morgryna ke všem čertům. nikdy jsem ve hrách neviděl lépe zpracovanou popravu, připadal jsem si jako kdybych ten krk tam pokládal já, už jen skrze to, že člověk opravdu musel zmáčknout S pro to sby si klekla, pak další aby tam položila hlavu. Obávám se ovšem, že další řada však nebude o Forresterech, to větvení je tam moc obrovské, možná v rámci nějaké menší role snad, Gared a Malcolm by mohli, ale jinak tomu moc nevěřím. Vlastně i Talia .
      • Mira byla sice super postava, ale co se týká příběhu, tak úplně zbytečná - ve hře byla jen jako záminka pro vtáhnutí Cersei, Margery a Tyriona.
        Já ji taky nechal umřít, bohužel, doufal jsem, že se z toho nakonec nějak vykroutí :-) Je jí škoda, byla by super jako ústřední postava pro příští sérii - politikaření v King's Landing, snaha získat moc, pomstít rodinu,...
        Pokud bude druhá série, tak doufám, že nebude pokračovat stávající děj, protože jedinej, okolo koho by se to mohlo točit, by byla Talia, nebo Gared, což nejsou vhodný postavy pro primární děj.
        • Mira by byla skvělá postava pro další díl. Mít možnost hrát za takového Petyra Baelishe v sukni by byla sranda. Mohli ji nechat opravdu dospět a udělat z ní tak trochu šedou eminenci Králova Přístaviště. Škoda. Taky si myslím, že změní zasazení v příští sezóně, ale musím přiznat, že by se mi líbilo hrát za Gareda, který by se na cestě domů přidal k armádě divokých a viděli by jsme obléhání Zdi z jiné perspektivy.
  • Telltale tohle posralo, vaše volby neznamenaj ani prd.
  • Je takovej problem u rozpisu Zivych vysilani pro tento tyden zmenit cislo FightClubu z 251 na 252, kdyz jsem na to upozornoval uz vcera??? Komu to chodi ty maily na redakce@games.tiscali.cz? Kdo to cte a uplne na to sere ? Get your sh*t together boys.
  • prvá z možnosti by tam ani nemala byť, kedže Margerie sama povedala, že kráľovné máš povedať čo si zapraje a ak si nepovedal, tak ťa potom Margerie vpodstate zdrbe za odmietnutie kráľovny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit