Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trailer ma nabudil, i keď pochybnosti ešte nie sú rozohnané, kedže Spiders majú na svedomí okrem konzolových portov iba priemerné RPG Faery: Legends of Avalon.
    Každopádne už zajtra sa uvidí ,či budú zelení len orkovia alebo aj hráči .... *2*
  • Prosim vas muzete mi nekdo vysvetlit rozdil mezi Orcem a Goblinem? Podle myho to je skret jako skret. Moje teorie je podporena tim ze samotnej Tolkien v Hobitovi pouziva pro skrety slovo Goblin zatimco v panu prstenu uz se pouziva oznaceni Orc.
    • 13_11
      ben dover z Yahoo! Answers to vtipně vystihl:

      „In the Tolkien's books they are different. In a lot of the video games I play, they are different too. Orcs are big and green. Goblins are small, and brown. But they do seem to hang out together. Orcs just kill people. Goblins do too, but they also like to trade with people.“

      Jinak jak píše sk: není folklór jako folklór.
    • tolkien neni prece jediny kdo urcuje lore mimo jeho knihy
      • No to neni jedinej ale slo mi jenom o to jestli to nediferncujem jenom my prestoze v anglicky mluvicich zemich je to vlastne totez.
        • zdeeneek
          Ve wowku existuje za hordu rasa Goblin i Orc. Takze to rozlisuji i anglicky mluvici...
    • http://en.wikipedia.org/wiki/Orc_%28Middle-earth%29
  • Tak jo koupim si to .... tenhle trailer byla poslední kapka.... :-P
  • Zdravím, kdy přesně to vychází? A je pravda, že to bude s českým překladem?
    • BoB.2
      Snad tenhle měsíc ,tady na Games.cz pišou že to bude v češtině ale v obchodech jsem to vyděl jen v angličtině. *7*
      • Dík, oboum.
    • Na ofic strance maji 11.10. taakze pozitri *14*
  • Menorri
    Perfektní nápad....super příběh......ale proč styl boje z Dragon Age?.....mno budu to muset překousnout..... *4*
  • O hře slyším dnes prvně (prosím, nekamenovat), ale námětem mi to připomíná knihu Návrat orků od ehm... nějakýho Němce *1* . Docela zábavné čtivo. Nevím, jestli se autoři nechali něčím takovým inspirovat (a dost o tom pochybuju) ale někomu, kdo by rád fantasy z pohledu orka, by se knížka mohla líbit (nevím, jestli je takových knížek víc, moc jsem s nimi neexperimentoval).
  • Cosi
    Vypadá to zajímavě, jen by se neměli používat záběry z blízka, protože ty textury v low-res nejsou nic moc hezkého.
  • Tak pro mě se stává taky černým koněm. "I'm butcher and I will die on my feets." ;] Už teď ho mám rád. Přijde mi to stejně sympatický jako smrťák z Darksiders II.
  • BoB.2
    Mohly ukázat nějakýho "kladnýho" Bosse. *4*
    • Cosi
      A ti "kladní" bossové by mohli být na způsob těch v Overlordech. *1*
  • hentaiii
    nízký rozpočet neomlouvá přítomnost klasické cliché zapletky humans vs orcs.
    typuji, že hra se trapně snaží okopírovat warcraft.
    • Ach jo.... Nechápu, proč lidé stále píši tyto výplody ? V dnešní době, již každý od každého "kopíruje" a slovo orc vyhcází ze staré Angličtiny a zanemná zlý duch, démon, a podle všeho tohle slovo vychází z latinského slova Orcus. Orcus byl bůh podsvětí.

      Tak vlastně nikdo nekopíruje nikoho, ale vychází z dějen lidstava a naší představivosti. A jestli někdo, již uniformoval orky, jako velké a zelené hroudy masa, tak proč bych šel proti proudu a proti představivosti většiny ? A když se jedná o hru, a vidím jak by lidé nadávali, že ten ork není orekm, že není zelený, namá svlay, jako Herkules. Přístě se na to koukni s širšího pohledu.
    • A koho maj rubat ? Srnky ?
    • ktery trapne kopiruje Warhammer, ktery zas trapne kopiruje Tolkiena :D
      • Kopíruje... no hele.. raději z toho jen vychází :))
        Ono v 20-21.století je už těžký přijít s něčím novým a udělat, aby to lidi bavilo a chápali to s perspektivy jak chce autor. Máš tolik japonskejch knížek na téma nemrtvý - stíno - démoni, kde je právě to zlo z perspektivy, že zachraňují svět. Nebo se staví proti většímu zlu, atd atd... Ale lidi to nezajímá...
        Většina lidí je dostatečně tak omezená, že si nedokážou vybavit jinak orka než jako zelenýho namakanýho zubatýho Hulka. Neboť jim to společnost cpe až do "trenek".


        Krom toho Humans vs Orcs jak píše Hentaiii:
        Napiš mi alespoň 5x děl (her, knížek), kde proti sobě stojí tyto dvě frakce a mají spolu hlavní dějovou linku. Osobně mě napadají 2 díla. Pána prstenů do toho nepočítej, tam to není o nějakém orkovském světě, nebo jejich vyzobrazení, že oni chtějí válčit. Tam jsou pouze jako pěšáci, kteří tam jsou, jen že jsou..krom toho se tam jedná o skřety :))
        • rhaegar
          No i fantasy muže být ve 21.století originalní viz Malaz, Zaklínač atd...
          • To je pravada, ale to jsou světy vytveřené lidmi, kteří dokázali co my "smrtelníci" nikdy nedokážeme a to oživit svůj vymyšlený svět a dát ho do psané formy. Bohužel, to umí jen málo lidí.....Ale je pravda, že člověk může vymyslte nové světy i ve 21.století
          • ... Pán ledové zahrady *14*
            Ale často stačí vysoce kvalitní vypravěčské umění (Gemmell) a není důvod proč nezabrousit do historie (Moorcock).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit