Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *16*?!?Co si to jako myslíš?!?*16* Terraria není klon je to dokonce, lepší hra než Minecraft! *16*
  • ja nevim co ježišek neco da *7* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *1* *5*
  • mc.c.cz
    Venca není to pravda minecraft je lepsí na proskoumávaní atd a v terari bich te chtel videt jak treba delas parkour v minecraftu jde ohodne víc veci a takle v terari jen chodís a delas blbosti zatím co v MC normalne zijes terarie je spíš fantasy hra a minecraft je o přežití terka(terarie) je jako naka hra na mobil či jí najdeš na nake strance s hrami je to dobra hra ale horší neš MC je určite JO A NEVÍM PROČ SE NA MC NEDÁ KOUKAT A NA TERARII JO ?? TERKA JE JEN PLACKA *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* vím že sem tedka chtel poradit s terarii ale nechapu co proti mc máš vím že sem tady toho psal hodne ohledne kritiky terarie *1* *10*
  • mc.c.cz
    Takže terrari jsem si stahnul a vsechno udelal jak se ma ale kdyz spuštím Terraria,exe tak mi to napise ::: 8.4.2013 18:10:56
    System.DllNotFoundException: Knihovnu DLL steam_api.dll nelze načíst: Uvedený modul nebyl nalezen. (Výjimka na základě hodnoty HRESULT: 0x8007007E)
    v Terraria.Steam.SteamAPI_Init()
    v Terraria.Program.Main(String[] args)

    Ale ja jsem si nic nesmazal mam to tam jak sem si to stahnul poradtte mi dekuju . *1* mam si jeste neco stahnout?
  • Caw Lidi zakládám server na Terrarii v1.1 přez Hamachi

    Byl bych rád kdyby ste se připojili - Jedinou podmínkou je mít nově založenou postavu a obtížnost na MEDIUMCORE .
    Hamachi sítě:
    1)
    VIPterrariaCZ
    Heslo je : 1234
    2)
    VIPterrariaCZ2
    Heslo je : 1234
  • ahoj kdyz si nainstaluju terrarii pak ji spustim tak se mi ukaze ze terrarie nodpovida Prosím poradit *16* skip72
    pro autora:terraria neni 2D minecraft :)......protoze minecraft je zalozen na pokladani bloku zatim co terraria je na smysl RPG :)

    Jo to 2D minecraft
  • Ahoj prosím vás poradí mi někdo?,když hraju terrarii na jednom počítači na kterém ji už hrát nebudu jak si mám přetáhnout SAVE a všechny světy atd,na druhej počítač?Odpovědi prosím na e-mail 107998@seznam.cz ...děkuji
  • musi to bejt icq nemas treba face :D bi se mit to hodilo vice *3* *4* *4*
  • John Dovany já bych hrozdně chtěl ale nechápu jak to mislíš protože mám 8 rokú tak mi to prosim visvětli X(
  • já si mislím že terraria je docela dobrá hra.ale abych vám řekl mám odehráno 309 hodin.ale to je teda opravdu rare a ještě vám řeknu dnes jsem hrál 6 hodin. víc už vám neřeknu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit