Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tezka pecka *3* . Zaradim ji k takovejm hram jako Guacamelee, dust, Mark of the Ninja
    • Je to hnus a m*dka. Prej indie. Houno! Zamlada jsme tomu rikali sranec a ted je z toho hogofogo pixelaaaart :D
      • GlaDOS
        Za mlada jsem plošinovky hrál a srance to rozhodně nebyly. Jen tak pro tvou informaci, Teslagrad není ani omylem v pixelartu.
  • tak ja bych spis uvital i neco mene originalniho nejakou plosinovku ve stylu Jazz Jackrabbit nebo Captain Claw
    • GlaDOS
      Dust: An Elysian Tail dokonale splňuje tenhle požadavek.
      • To je ale akční hra říznutá RPG prvky, příběh, texty, dialogy, ne plošinovka.
        • GlaDOS
          To je pravda. Na druhou stranu jsou to spíše lehké RPG prvky. Dust není nijak přeplácaný ani se nesnaží být extra originální. A plošinovka to je. Skákání a plošinek je tam docela hodně. Ono je v dnešní době problém přijít s úplně klasickou plošinovkou bez žádných příkras, jako třeba Rayman. To si může dovolit jen velké studio, protože taková hra pak musí být i graficky velmi kvalitní. Když nebude, v konkurenci neobstojí. A menší vývojáři raději sází na mechaniky.
      • A nejen Dust. Nechci tvrdit, že každá indie věc je perla, ale spousta z ních si plným právem zaslouží 7 a více, pokud se budeme bavit čistě o čílsech.

        Petr Bulíř mi v té debatě připadal zbytečně ofensivní, a ostatní mu docela snadno jeho teze vyvraceli, toť můj názor.
    • Bohužel něco jako Rayman Legends na trhu už není. Je strašně moc indie škváru a průměru, kterých mám rozehraný tuny, ale na Raymana Orinis a Legends teď nikdo nemá a dlouho mít nebude. Zaslouženě dostal na games.cz 10/10 Dobře to shrnul ve Fight Clubu P. Bulíř http://www.youtube.com/watch?v=HzdEDTjg2A8
  • Thorleif_cz
    To na tom artworku (či co to je) je companion cube?
    • Ano. Indie scena je znama tym ze tam pouzivaju zabavky inych hier. Ci uz postavicky alebo zname veci ktore charakterizuju inu hru.
      • seprah
        S trochou představivosti v tom traileru člověk najde i Songbirda a GLaDOS *1*
  • Teslagrad se mi jevil od začátku jako velmi dobrá plošinovka - narozdíl od jiných. S hodnocením souhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit