Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Změna mě nevadí pokud je k lepšímu, ale tady něco najít je fakt zážitek. Celkově je rozložení, design strašně nepřehledný a to i díky barvám. Je to beta a tak to zatím beru, ale pochybuji, že se to nějak markantně vylepší.
  • zdravím, nový dizajn je podľa mňa hrozný, neprehľadný, ak už chcete zmenu, dajte možnosť aj dobudúcna výberu medzi starou a novou verziou. Nový dizajn je krok smerom k horšiemu, najlepšie to nemente:-)
  • Kazda stranka mi vraci:
    jCarousel: No width/height set for items. This will cause an infinite loop. Aborting...

    Mozna je to muj problem, ale ja ho nechci resit. Zbohem, jdu si najit novej server na hry.
    • bizi
      a v jakem prohlizeci se to deje, na jakem OS, jake pluginy v prohlizeci jsou?
      diky
  • Zdravim, bylo by fajn hodit na hlavní stránku pár posledních komentáčů co byly napsaný, je to fajná věcička...Díky.
  • Novy design je sice hrozny ale preziju ho.. Precejen jde o obsah a i kdyz mi bude trvat trochu dyl ho vubec najit hlavne ze bude kvalitni.. Take se docela dobre cte na iPadu..sice opet ne tak dobre jako minuly ale zadny velky kiks to neni, jen bych mel jednu pripominku a to abyste jako server na videa pouzivali youtube kanal..urcite to bude pro spoustu lidi dostupnejsi.. Diky a tesim se na podcasty!
  • Koukam, ze starej web uz aktualizovanej nebude, takze s tiscali.games koncim, novej web je des a hruza. Sbohem, vzpominky zustanou
    • nejhorší je, že to vypadá na ignoraci starých čtenářů... halt jsme asi vysloužilí a naše názory jsou zbytečnost. Jsme jen číslo, které nahradí nová, mladá krev, která chválí a přijímá nový koncept, který je námi, starými pardáli, tak odsuzovaný.... Smutné.
      • Nahodou uz podle ohlasu par veci upravili a ma se to dal ladit tak bych nestahoval kalhoty. Brod je jeste daleko *5*
  • Cože ? Ono za novými Games Tiscali stojí Petr Poláček a Levelácká parta ? To čumim.. tak teda připomínky.. za 1, pokud za těmito stránkami opravdu stojí Petr Poláček, absolutně nechápu tento krok.. proč tvořit dvě stránky (TG a Hrej) kde vyjde pár článků do týdne, a proč to nespojit do jedné stránky s větším obsahem.. 2, Tiscali Games byly jeden z mých nejoblíbenějších herních webů a to především kvůli designu! Přehledný design, vše na svém místě.. ale tohle je hrůza ! Překousnu spoustu špatných designů a vím že budete říkat že je to jen o zvyku.. ale co je moc to je moc.. stránka kde přes třičtvrtě monitoru mám obrázek, nemůžu nic najít a to nemluvim o té hrozné žluto černé kombinaci bijící do očí.. tohle už není o zvyku.. Designéra tohoto webu bych okamžitě nakopnul.. Takže díky TG za skvělá léta, a až skončí staré skvěle vypadající TG tím skončí i má návštěvnost... Budu nejspíš navštěvovat i dříve mnou opovrhovaný bonusweb, jehož design oproti tomuto děsu vypadá jak kandidát na Nobelovu cenu...
  • ked sa tym zariadi cez zopar tisic zakaznikov? .. ty si mi podnikatel
  • Konečně novy stránečky! Moc se povedly! Člověk si jen musí zvyknout na jiny uspořádání! Dobrá práce! Lidi co tu nadávají si beztak nemění ani pozadí plochy :-D :-D :-D lolimani
  • Firefox mi na těchto nových stránkách neustále háže tuto chybu, co s tím??
    jCarousel: No width/height set for items. This will cause an infinite loop. Aborting...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit