Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja vim jakou mam volbu: tuhle stupidni hru celkove obejdu...
  • MrSanta
    Jaká těžká volba? Každému je snad jasné, že jediná správná volba je Republica a Trooper - páteř jejích sil *3*
    • Cahir
      Jedi Knight bitches!
  • Taky mi prisel klic a ani jsem to nestahoval. Totez manzelka. Registrovali jsem se, kdyz jsme si jeste mysleli, ze by to mohlo byt scifi, ktere by nas treba mohlo bavit. Vzhledem k dalsim informacim, ktere postupne zacaly prosakovat teto hre dam mozna sanci za rok, az uvidim, ze neumrela jako mnoho podobnych klonu wow. Predpokladam ze v te dobe uz stejne bude F2P nebo se objevi mesicni trialka. Tenhle vikend u mne jednoznacne vyhral Skyrim na tim zkouset si podivnost, co udelal BW z puvodniho sveta SW.
    • MrSanta
      Nic ve zlým, ale Star Wars nikdy právoplatné sci-fi nebylo a čekat zrovna od SW:TOR sci-fi zážitek je dosti mimo IMHO.
    • s tebou nebo bez tebe stejně TOR bude hrát dost lidí na to, aby to nikdy F2P nebylo.
      • At si to klidne hraji *4*. Reknes nam taky kolik lidi to bude hrat za 5 a nebo za 10 let, kdyz vis 100% ze to nikdy F2P nebude? Predpokladam ze jsi minimalne ve vedeni BW, kdyz mas takto presne informace.
        Treba to po nejakem datadiskovem faceliftu a zmene systemu budu taky hrat. Nevadi mi platit mesicni poplatky za hru pokud mi ma co rict. Grafika tak, aby to "mohl hrat opravdu kazdy" ktera se mi ovsem vunec nelibi, agro-mob system s respawny primo pod nohama hracu, ktereho jsem si ale uzil uz tolik v Ultime, DAOCu, Conanovi, Runes of Magic, AIONu - ze si radeji pockam na nejakej next-gen.
        SWTOR je proti WOWku mirna evoluce. Chapu ze to spouste lidem staci a je to po dlouhe dobe prvni hra u ktere verim ze muze v poctu hracu prekonat v urcitem case WOW (wow bude klesat a TOR rust. To, ze to bude mozna MMO s nejvetsim mnozstvim platicich hracu, ale neznamena ze se mi to musi libit tak jak to je ted.
        Uspech noveho MMO vuci WOW by mohl byt fajn, muze motivovat dalsi vydavatele aby zkusili udelat vlastni. A treba nekdo z nich konecne i dostane odvahu (a penize *1* ) na novy nonWOW koncept a ne jen na jeho mirnou upravu s novymi texturami.
        • Na rozdíl od tebe TOR sleduji a pokud vím, tak se BW a Activision vyjádřili docela jasně o tom, že s F2P modelem do budoucna prostě vůbec nepočítá.
          Betu jsi ani nespustil, ale přesto víš nejlíp jak TOR vypadá a "chová se". :-)
          A vidíš mně se třeba grafika docela libí. Respawny byly pravda trochu rychlé, ale s tím se musí počítat, když v lokaci pobíhají stovky lidi. Navíc až hlavní nápor lidi odleveluje a v lokacích bude méně lidí, tak se ten timer změní (podobnou zkušenost mám z WoW). Ale hlavně pro mě teda tyto dvě věci nejsou vůbec rozhodující, jestli nějakou hru budu hrát či ne....

          SWTOR - Top Ten Reasons Dom Is Interested
          http://www.youtube.com/ruin#p/a/F242C7A99FDD402A/1/s-s3nfDcoMw
          • nejak jsem se upsal. Misto Activision tam ma byt samozrejme EA.
  • Přišel mi klíč a řeknu to tak, v 6:00 sobotu sem to zapnul a vypnul teď.
    • MishKonn
      Já teda zapnul v sobotu v 0:00 ráno a vypnul právě teď, v 8:00 pondělí...je to neuvěřitelný.
      • Cahir
        Míšo, vím, že platí informační embargo, ale můžeš mi prosím potvrdit/vyvrátit zda má Jedi Knight Force Push? Prý nemá. Přitom je to taková základní schopnost, skoro až poznávací znamení.
      • Bohnice na tebe a podobne jedince jiz cekaji *9*
        • hele, neztracej svuj drahoceny cas necim tak povrchnim jako je psani prispevku do diskuzi o pocitacovych hrach a jdi delat neco uzitecneho, napriklad objev lek proti rakovine nebo neco podobneho...sup.
          • prosimte nedelej ze sebe jeste vetsi 3,14ču nez ve skutecnosti jsi
    • Tak napis svou strucnou recenzi at vim zda se to vyplati :)
      • Napsat recenzi nemůžu bo se nesmí nic vyzradit máš to v podmínkách:)
      • MishKonn
        Říká ti něco NDA?
        • ne
  • Hra me zajima,ale BIOWARE uz neverim. Pockam si pul roku(nebo rok-zalezi na uspesnosti hry) na trial verzi. Za tu dobu vychytaji nejvetsi problemy hry a vytribi s ehracska zakladna.
    • tak nejzabavnejsi byva prave release, bude tam plno nobu ktere muzes gankovat.
  • Moje volba je jasná ... panda mnich *1*
  • Nevím, proč tu Vrook všechny zavádí...

    Na oficiálních fórech je jasně napsané:
    "How can you take part in this coming Beta Test Weekend? Well, for starters we are happy to announce that anyone who has signed up for our Game Testing Program prior to today, November 11th, will get invited! Invites will be sent in the coming weeks."
    http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=600715

    To znamená, že ta obrovská beta se ještě jen chystá a každý, kdo se na betu před 11. přihlásil, dostane poznámku v příštích týdnech (přesný datum ještě nebyl určen)
    • Pokud čteš pozorně,tak Vrook tam vysvětluje,jak to je.Když jsi nezaškrtnul,že nebudeš testovat,tak ti nic nepřijde.A pokud ti není 18+,tak tě také nepozvou.O nic víc nejde :-)
    • Vrook
      Jako čim sem zaváděl prosimtě? Fakt nechápu.
      • "Pokud ti nepřišla pozvánka včera, tak nejsi buďto přihlášenej do bety, nebo si tam dal věk menší než 18, což byl požadovanej věk na betu myslim. Včera totiž rozesílali všem přihlášenejm do bety."

        "Slovensko bohužel nebylo na seznamu testovacích zemí."

        Tady a v podobných příspěvcích. Mail do stress bety ještě nerozeslali ani zdaleka všem, a navíc ve FAQ k této betě se píše:
        "What if I do not live in a launch country for Star Wars: The Old Republic?
        As long as you are signed up and opted in for testing, you will be invited to test in the upcoming Beta Testing Weekend."

        Takže pozvánky pošlou jak na Slovensko, tak třeba i do Somálska (jestli tam teda někdo má internet a přihlásil se do bety ;)
        • Vrook
          SR včera na twitteru psal, že pokud jste do bety přihlášený a nepřišel vám mail, tak máte kontaktovat jeho, nebo někoho z BW, kdo se o to stará, takže bych řekl, že maily rozeslali všechny. Všichni z mý guildy ho dostali a jediní koho znám, co mail nedostali, jsou lidi ze slovenska, což mě vedlo k DOMĚNCE (upozorňuju, že sem nikde nepsal že slováci se tam nedostali, ale že to může bejt proto), že je to proto, že slovensko neni na seznamu testovacích zemí. A zkus mi vyvrátit, že tam to slovensko neni. Takže psát hned komentáře, že tady někoho mistifikuju, nebo něco podobnýho, mi přijde jako hodně přehnaná reakce.
          • Já jsem tedy pozvánku dostal normálně, takže nevím ..
            Mimochodem, v jaké si gildě a jaký budeš mít nick ve hře Vrooku?
          • Mýlíš si pozvánky na general testing pro EU, které se teď rozesílali (rozhodně ne všem, ale znám spoustu lidí i ze Slovenska, co pozvánku dostali), a finální stress test (zátěžový test) serverů před startem, na který pozvou VŠECHNY přihlášené.
            • tak dufam ze sa mylis, a pozvanka pride, necham si zaskrnutu cesku republiku lebo mi prislo ze tych pozvanok poslali viac a budem dufat ze pride.
            • Vrook
              No oni právě nijak nezjistěj, jestli jsi nebo nejsi ze slovenska, když to tam nemáš zaškrtlý, podle mě. Takže kdyby sis zaškrtl jinou zemi, která je na seznamu, tak by ti beta přijít měla, ale nemyslim si, že ti ještě příjde ta poslední pozvánka.
            • vrook, tento posledny koment si ako myslel??? ze ked som zo slovenska a mam zaskrtnute ze som z ciech mi ho poslu skor? alebo ze mi ho preto skor neposlu? ako som pisal predtym, mal som zaskrtnute slovensko, ale nic nedoslo, tak som skusil dat si teraz cesku repbuliku, uvidime ci pozvanka pride, zda sa mi vsak ze cechov bolo pozvanych do bety viac, aspon mi to tak pripada.
            • Vrook
              Tak jestli ty slováci měli zaškrtlý, že jsou třeba z čech, tak jasný.
    • a co když se prihlásím po 11. nov, taky budu pozavnej?
      • Když se přihlásíš po 11. nov, budeš muset získat klíč do bety z nějaké stránky - seznam stránek je tady:
        http://www.swtor.com/news/news-article/20111111-0
      • To uz si asi budes holt musiet pockat 31 dni 3 hodiny a 5 minut na ofic release... pripadne o 5 dni skor ak si zaplatis preorder ;)
        • pardon, chyba, malo to byt "o 5 dni neskor ak si nezaplatis preorder"
  • Zabít toho idiota který dělal reklamu před videem. Málem mi to odpálilo repráky *16*
  • zase tak tezka volba to neni, online hry nehraju :)
  • je pravda že wowko ma starodávnou grafiku ale zase je tam plno detailu a hra ma krasny design (nebo jak to napsat, proste to prostredí je hezky umelecky udelane). Tady to ma jen tu starodávní grafiku.
    • Mně se ty videa taky nelíbí, ale hrál jsem betu a jsem klidný. Navíc se teď těším ještě víc na to až to vyjde. :-)
    • Vrook
      rofl.. Podívej se na info, screeny nebo videa i někde jinde než na tiscali games a pak mluv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit