Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misho8723
    Možno je to B-čková záležitosť, ale zanechala u mňa také dojmy, ako naposledy asi BioShock v roku 2007.. no možno ešte Cryostasis (ak sa dá považovať za strieľačku).. za mňa tak 8,5/10
  • Nemůžu si pomoct ale na to že je to darkness tak je to moc komiksové ..
    • Jazz
      Ano, protože The Darkness je původně hraná pohádka pro děti.
      • A LA Noire je pro debily tak co řešíš
  • Menorri
    "Jedněm se hra líbí, druhým moc ne a poslední skupina ji ještě nehrála." *8* .....to sou mi věci.....co já se tu ještě nedozvím ? *3*
  • Chcete stálý měsíční plat?? Zkuste http://pritel007.webnode.cz Vše je zdarma, přečtěte si info
  • Core
    Dobrá práce, pěkná recenze. Janchor je na Fidži, ještě že zaskočil Pavel. Snad se klukům z Games upíše a bude pro redakci psát.
  • nechapu proč použili tenhle grafický kabátek když ten z jedničky byl perfektní. Kreslený horror? Starbreeze to mysleli vážně když tu hru dělali
  • Pavle,to už si skončil u LEVELU? Poslední 2 časopisy neměli žádná videa ani recenze či bulvár.
  • Hra výborná, ale ta herní doba *11* Když to srovnám dle cen a herních časů titulů, které jsem v poslední době kupoval - Skyrim / 900,- / 225h, Kingdoms of Amalur / 1300,- / 75h, Just Cause 2 / 300,- / 80h, Alan Wake / 500,- / 15h a Darkness 2 - 5 hodin hraní za 900,-??
    • smejki
      není hřích hledět na poměr herní doba/cena, ale je podle mě holá pitomost porovnávat hry různých koncepcí.
      A ano, 5hodin je i na střílečku málo.
      • Tak samozřejmě, že srovnávat rpg a fps je trochu mimo mísu, ale tak stačí třeba ten Alan Wake nebo např. Rage, kde jsem měl za podobnou cenu téměř dvojnásobný herní čas a to jsem se vyhýbal závodění a těch fps her by se našlo určitě víc (Far Cry, Timeshift, Singularity, Hard Reset, Metro 2033 a co třeba Stalker, Borderlands). Pro mě to prostě jako orientační měřítko je, protože když si mám vybrat mezi dvěma tituly, které bych opravdu chtěl, tak vždy zvolím bez ohledu na žánr ten, který má delší herní dobu. Peníze by nebyly až takový problém, ale prostě odmítám dám tisícovku za 4-5 hodin hraní (bohužel dnešní fps standard). To si raději zajdu 6x do kina a budu z toho mít lepší užitek.
    • Tohle srovnávání je naprostej nesmysl. To bys mohl rovnou hrát jen tetris, pacmana nebo space invaders, protože ty můžeš hrát donekonečna.
      • kotty
        Ja osobne (a urcite nejsem sam) na pomer herni doba/cena hledim, takze to sve opodstatneni ma. Ale souhlasim, ze herni doba neni vsechno, takze do rovnice bych to nedaval.
  • vetsi kravinu jsem jeste nevidel
    • Tak to ses nepodíval do zrcadla
  • JohnyTheZik
    Byl to Pavel Dobrovsky, zejo :D? LevelTV s nim byla zabava :D.. Na ten hlas clovek nemuze zapomenout :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit