Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sukovf
    Washington? To je trochu zklamání - NY je mi ohromně sympatický a mám ho rád, ale tohle D.C.? No, uvidíme...
  • Jack1947
    Tohle nemá moc jak zaujmout, vzhledem k tomu jak nakonec dopadl první díl ale sledovat to budu.
  • bolehlav
    Nechápu místní pohoršení. Podle mě Ubisoft předkládá přesně to, co si lidi, kteří u Division nahráli 100+ hodin, přáli. Tzn. stejná hratelnost, hezčí grafika a nové looty. :)
    • 100% souhlas. Z videa jsem dostal pocit, že komunitu poslouchali. Ona ta komunita je malá. Ale UBI si po roce samo uvědomilo, že to nebude hrát milion lidí. Všem nevyhovuje grind system. Spoustu lidí hru hrálo jen do end game, protože je zajímal příběh apod. Koncový grind je pak už nezajímal. S tím by mělo jít UBI i do Division 2.
      • sukovf
        Přesně tak. Mně přišlo ohromně líto, že ta příběhová část byla tak krátká, protože koncept postupného znovuzavádění pořádku ve městě a obnovování základních služeb se mi zdál být dost sexy. Byla to super kombinace relativně tradiční TPS střílečky a strategie.
  • Lukass
    No ke cti patri Ubisoftu aspon to ze uz neukazuje tech dema ale to jak hry budou skutecne vypadat. S vizualu Division 2 si tak nikdo na zadek nesedne.
    Gameplay zabery sem po minute a pul vypl, hrozna nuuudaaa
  • TheGGG
    Vypadá to dobře, nějakého zhoršení grafiky bych se nebál downgrade nebyl ani u fc5 , ani u ac origin a i např u grw byl v malé míře, takže pohoda. Hra vypadá dobře.
  • Nudnejšiu mapu mal už asi len AC 3
  • tak tohle je zklamani roku. trailer jednicky i hra byly peckovni. Tohle je JEN kopie, je tam všechno stejny akorát hnusnejsi prostředí.
    Aneb jak z hracu vyždímat prachy 2x za nic noveho.
    Kdepak, cekal jsem inovativni zmeny, ne pitomej datadisk.
    Nekupuju, vypada to jako dost odpad hra.
    • Z toho mála já vidím velký pokrok, například některé statistiky zbraní - účinná dostřel v metrech, rychlost přebíjení v sekundách byly v jedničce hluboko schované pod character statstikami, dnes to jde krásně vidět v UI přímo u zbraně. Jsou tu nové skilly, noví nepřátelé a jejich schopnosti. Nově sjednocený přístup k NPC i hráči (armor bar)
      Hnusnější prostředí.. asi záleží na vkusu. Po 3000 hodinách v NY Bude WA parádní změna, vegetace ve Snowdrop enginu je naprostá grafická špička. Nemůžu se dočkat Avatara. Pandora ve Snowdropu bude top.
  • No jo. Doufam ze bude zberatelka. Jako v pripade jednicky. Mam sleeper agent adici z pred obednavky a nelituji ani koruny. A do dvojky investuji stejne. Nemuzu se dockat. Jeste ze se muzu schladit v jednice. Asi si pustim preziti :-)
  • Užitečný trailer, hned mám jasno že podruhý do stejný řeky nevstoupím. Pořízení jedničky byl k.revsky velký omyl, završený platbou za zajíce v pytli (Season Pass).
  • Tak jednička na mne působila při oznámení hodně zajímavě, originálně a atmosfericky, ovšem nikdy jsem se nedostal k tomu si ji zahrát, takže kvality hodnotit nemůžu. U tohoto se snažím jak chci, ale nenacházím nic, co by mne zaujalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit