Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu, kdo se tomu přídavku může divit. Co vydají s jakým obsahem sdělovali už před vydáním plné verze Division.
  • Jack1947
    Tohle tam mšělo být už odzačátku ne až ted, navíc to bude s random lidma bez tak nehratelný a tohle placený Dlc to si veřejně nasrali nasrali do huby (že si tam už neviděj) potom srdceryvném že už nebudou nutit hráče do kupování zbytečnej dlc ? Jo jasně nen utěj ale jak jinak si zahrát Domination ( teda aspon to je podobnej styl v jinejch hrách) než platit - podvodní sé stébla chytá a padá.. stále.
  • Hmm, tak tam pridaji 8 vs 8 MOBU. Tomu ríkam trefa do černého.
  • Jinak taky mě to trošku zklamalo. Člověk za to zaplatí balík a pak přikapávají takové kapičky obsahu. Ještě že mě to i po těch 150 hodinách stále baví :)
  • Rejsek
    První hra, u které mě jako těžkého pvp playera baví víc pve. DZ je opruz jak prase, pvp je bohužel v drtivé většině o tom, kdo začne střílet jako první do zad (pokud teda nemáte nějaký shitgear). Dropy jsou stejné jako v pve a za DZ měnu se nedá koupit nic kloudného. Tenhle mód, kde jsou jasně rozdělené strany, by to pvp mohl trošku oživit. Nehejtuju. Hra mě i po téměř nějakých 150h stále baví, ale ten dosavadní koncept pvp mě dost sere. DZ by fungovala dobře, kdyby tam byl build systém, jako má třeba GW2 v arénách.
    • DZ nemá cenu solo, je třeba mít spolehlivý tým, pak to jde. BTW většina vylepšení 1.6 je zaměřena na DZ:

      http://tomclancy-thedivision.ubi.com/game/en-US/news/152-282273-16/update-16-in-detail

      Jako solo hráče nic moc pro mě.
      • Rejsek
        Koukám, že nerfnou AB set. Zato u D3-fence setu odstraní nulový critchance. To bude můj nový favorit :-)
  • A kam se podělo slibované dokončení příběhu? Dva měsíce mi hra trčí bez povšimnutí na disku jen kvůli poslednimu odloženému DLC a oni pak vydají stupidní TDM. Dobře s lidma vy.ebali. Ještě že sem ten seasson pass dostal, kdybych ho platil tak si teď rvu vlasy.
    • Division 2?
      • To bych musel upadnout na hlavu abych do toho znovu šel. *2*
        • Jack1947
          Widlelands? *1*
  • gear sa tam prenasa, ci od nuly sa ide?
    • Podle mě se to jen aplikuje na stavající gear co už máš.
  • A to je jako všechno? Tohle spíš působí jako něco, co dostanete v rámci bezplatného updatu, ne jako placené DLC.
  • Ja se docela tesim :) "ciste" PvP mod tam chybel :)
    • Tohle ale nebude čisté PVP ,kdyby to bylo čisté PVP tak tam dají vyhrazenou arenu a normálně natvrdo Deathmatch nebo random Team Deathmatch tak by to bylo fajn. Tady se zase nahrnou sehrané teamy a 80% hráču to bude uplně ignorovat si myslím.
  • S křížkem po funuse ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit