Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Steame som zalozil skupinu TheDivision sk/cz urcite si tam clovek najde partaka na hranie (mna urcite) tak join:) inac hra je velmi pekna, hratelna, a to prostredie a atmosfera je kruta lutujem ze som nekupil hned gold ediciu
  • Je mi z toho všeho na blití. Opravdu ale.. *11*
  • .
  • cmd42
    Dnes som dal 7h hrania a zatiaľ v pohode. Na to ze je to beta tak to ide na max a 1900x1200 kolo 40fps pri nv770. Pripomína mi to splinter Cell ako mmo. DZ sú zaujímavé pokiaľ hráte s kamarátmi. Sám tam moc šancu človek nemá i keď zvolí moment prekvapenia tak sa podarilo aj 4 členený team dať dolu. Misia(hlavná) tam je len jedna a veľa vecí je v bete zamknutých. Inak myslím že si to kúpim a hrávať to budem. A kto tvrdí že keď vkročí do DZ tak ho hneď daj dole tak mal asi zlý team. Je to tam dosť o spolupráci.
    • Dá se někde sehnat ten beta key? Jsem v tom wait listu, ale chtěl bych si to zkusit co nejdřív, ať vím, jestli má cenu kupovat plnou verzi.
  • Jeden člověk mi říkal, jak se na to těší, tak jsem kouknul na toho naštvaného J. a musím říct, že jsem přesně ten typ co nepřenese přes srdce absenci headshotu.Tohle odradilo i onoho člověka. Neviděl jsem v tom nic nového ani zásadního. Prostě běhali po části New Yorku a kosili boty těch bylo více a více a spamowali se jim do zad, jak se zvyšovala obtížnost. Potom vlezli do PVP zony a vyšší levely kosili je. Velice vtipné je to plazení. když člověk dostane smrtelný zásah. Jednu chvíly se tam po sobě plazilo šest nepřátel. :-D
    Nejvíce se vývojáři chlubili s tím, že člověk může zavřít otevřené dveře u auta a pak se jich J. zeptal zda je může i otevřít a použít, jako kryt? Ticho ... NE. *1*
    • Stejne pouzivat dvere auta jako kryt je blbost, ty prostreli i malorazka. ;)
      • hlavne tie dnesne ktore su z co najtensich plechov a po novom z hlinika :D
    • luDra - no tak pochop, že propagovali nejvíc tu nejdůležitější věc pro hratelnost... *1*
  • Ubisoftí masáž už začala. Každý měsíc alespoň 4 články o Tom Clancys The Division.
  • Veny
    Zbytečný článek... každý kdo zná marketingovou politiku ubisoftu toto tušil *1*
    • Morraw
      Tak to má většina velkých/středních firem. A zrovna Season Passy od Ubi patří obsahově k těm lepším.
  • Klasika od ubi, nejprve oznámili celej New York, teď jen centrum a ještě vykradený DLCčkama ...
    • Nemají bejt lidí blbý a kupovat tyhle sr*čky. Na týhle hře nevidím absolutně nic zajímavýho stejně jako na SWBF....
  • Ja tomu proste neverím a nemyslím grafiku, na ktorej mi až tak nezáleží alebo optimalizaciu, ale hratelnost. Bol by som prekvapeny keby z Ubisoftu vyšlo čosi iné ako tuctova strielacka.
  • Jenom tri placeny datadisky pri releasu? A neni to malo?
    • Pravda, co takhle odstřihnout tutorial a vydat ho jako dlc? Dobrý ne? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit