Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Najskôr som veril tomu, že je to založené na reáliách - je to dosť efektne spravené. :) Jediný údaj, ktorý je (pravdepodobne) založený na pravde, je pôvod bankovky. Miesto, kde sa práve bankovka nachádza, je jednoducho vyriešené lokalitou vašej IP adresy - skúste si nájsť na internete ľubovolný obrázok nejakej bankovky a zadajte údaje, ktoré sa na nej nachádzajú - zakaždým vám vypíše, že sa bankovka nachádza práve tam, kde ste vy. *15* Zbytok údajov je vygenerovaných. Aj napriek tomu, že je toto vlastne jeden podvod, nemožno uprieť snahu o originálnu reklamu, navyše s myšlienkou. Ubisoft si proste na reklamu potrpí. *1*
  • úplne iná hra akú prezentovali na začiatku, jak graficky tak systémovo, klasický ubisoft, ruky preč. osekaná katastrofa
  • kennyB
    Už chápu pana Monka, že si pere i bankovky *15*
    • Chce to Australske plastove, tam neni ziaden problem :)
  • Toto je pouze tvůj subjektivní názor. Někdo si může myslet, že hry, které baví tebe jsou pro slabomyslné, jak ty říkáš. Možná tě to překvapí, ale tvůj subjektivní názor není jakýmsi univerzálním měřítkem kvality her, se kterým se každý musí stotožnit.
  • No já tam dal všechny co doma mám (jen tak pro zajímavost) a jedna byla až z portugalska, takže mi trochu zamrazilo a šel jsem si umejt ruce :D (score přes 27k)
  • oin.odin
    mno... zadal som tam dve bankovky rovnakej nominálnej hodnoti čo mam náhodou v peňaženka (náhodou preto že obvykle nemám žiadne a tieto sú len na dobitie obedovej karty v práci ... čo som zabudol spraviť) a jedna z nich je očividne použitá poprehýbovaná a fľakatá a ta druha je novučká úplne čerstva z bankomatu ... no a ta nova mala horšie skoré jak ta špinavá ... vtipné ...

    jo a ešte ma napadlo že na mobile bude viac baktérii ako na bankovke
    • Tak je jasný, že to je jen taková sranda. Mám na stole u kompu desetierovku, když jsem byl v Paříži před měsícem (ehm, pracovně) a zbyla mi. No měsíc snad žádná bakterie, ani virus na bankovce přežít sama o sobě nemůže a stejně mi to napsalo, že je toho ta bankovka plná, plus koks, moč a bůh ví co všechno. To jsou asi default hodnoty, když zjistí, že jsme z ČR, nebo zo Slovenska :D
      • Nemáš močiť na bankovky
  • Tahle hra mi těžce nesedí, vypadá to jako klon Destiny s XCOM: Declassified a bude se hrát naprosto stejně, kde hlavním tahákem bude grind lepšího vybavení.
    • a to me zatim tezce sedi...snad to zvladnou :)
  • Nemusíte mít u sebe nějakou bankovku, stačí zadat cokoliv z hlavy.... první je vzdy písmeno a potom 4 čísla...
  • co to je za blbost to maji jako ty bankovky na sobe sledovaci zarizeni nebo co :D
  • Bankovky svět už zničily, akorát namísto bakterií jsou plné kokainu (alespoň dle chemických analýz). *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit