Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám že tam nebude osekaná ta obrazovka jako v jedničce kvůli tomu jsem to nehrál.
  • Jack1947
    Pokud to bude nutné a nezábavné tak at s tím vodlezou někam

    Jinak je to blbost at si to nechají v survivalech a sem to necpou za každou cenu *11*
  • TheGGG
    první díl byl super, snad potěší i dvojka
    • o jeho kvalitách naprosto svědčí že se ho zastává taková internetová nula jako jsi ty *1* *1*
      • TheGGG
        jestli já jsem nula, tak to ty jsi naprostý hnis na muším zadku anonymku... vrať se k hraní p2w moba her, na nic lepšího stejně nemáš PC
  • Nevíte co? Dejte do toho crafting.
  • Jednička byla super ale obávám se že dvojka bude už moc přeplácána vším a nebude to hezký *9*
  • Furt na tom pracuje Shijni Mikami?
  • bukrr
    Takže se Ruvik dostaví ?
  • CRYPT
    Ano, crafting, to je presne to, co horror potrebuje....
    • Hele, na mě to funguje. Jen jsem uslyšel crafting a už mám husinu a PTSD na cestě...


      Ha, kód z obrázku je HL3! Lord Gaben dává znamení!
    • XXHUGOXX
      Nemyslím si. Horor je skôr o strachu, o utekaní, schovávaní a pod. Crafting tam nemá čo hľadať.
      • Myslel to sarkasticky.... Crafting mi v hororu nevadí, pokud je dobře zpracovaný a neničí atmosféru. Bohužel ,většina her kopíruje jednu a tu samou formuli a je to, jak tu již někdo řekl, gimmick...
        • XXHUGOXX
          Ja viem. Urobil som sarkazmus jeho sarkazmu. Robím to často a je to celkom sranda. *4*
          • Sranda to bude, až se to tedy naučíš XD
          • Nějak se holt musí zakrýt, že jsem něco nepochopil, viď :D
            • XXHUGOXX
              Píšem pravdu. *9*
  • MickeyMutant
    Ve videu mě zdaleka nejvíc zaujala moderátorka z Bethesdy.
  • Sr_Lobo
    Nechapu proc se musi cpat crafting posledni dobou uplne do vseho. Kolikrat uz je to spis jen jako gimmick.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit