Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezky pokus. Kopie grimrocku ale me nevyhovujici system souboju ala WOW.
  • Doufám, že to vyjde jako exkluzivka pouze pro PS4. A že se místo ztraceného času pro port na PC budou raději soustředit na vyladění samotné hry.
  • Dungeony to je moje, určitě se na to mrknu, díky za tip
    • přesně...tyhle crawlery, všechno víceméně stejný kobkárny ale je to jak s dámskym přirozenim. všechny stejný ale neomrzí.
  • Wow dungeon ze staré školy v moderním kabátu! Tak to za mě ano! Tohle stojí za koupi oproti té otravné Kie, kterou bych si nikdy v životě nekoupil a už z jednoho prostého důvodu, že mě ta reklama otravuje každý den na tiscali *1*
  • Pochopil jsem dobře, že družinu lze rozdělit? (třeba jako v Bránách Skeldalu)
  • klasika... games 7/10
    metacritic 75/100
    • Vogon
      Je tohle nějaký inside joke, který mi ušel?
  • Neni to spatna hra, urcite stoji za vyzkouseni. Bohuzel po case muze zacit nudit, hlavne kvuli repetivnimu prostredi, zdlouhavym soubojum se stejnyma nepratelema, nesmyslnymu dropu itemu a skillum spis do poctu.
  • Veskoslav
    Jenom škoda, že to nedosáhlo kvalitou na Grimrock. Je to zasekané ve spoustě skvělých nápadů, které zamrzly někde v půlce. Škoda. Třeba další díl tyto chyby napraví. Bylo by škoda nevyužít potenciál tohoto typu her. U hráčů je oblíbený.
  • Hmmmm...14éček je nic.
    • 14éček? to tě muselo vystřelit až na měsíc *1*
      • neboj, jednou tě to přestane bavit a potom se ohlédneš a zjistíš, že je to pouze oblbování mozku a zbytečné ničení šedé kůry mozkové. *5*
        • přééésně.....chlast je stokrát větší svinstvo. Vůbec nechci svůj výrok posunout do roviny "obhájce drog", ani náhodou, ale z vlastní zkušenosti.......nikoho z nás nezabilo, že jsme v letech 2002-2010 jezdili každoročně po Creamfields, Summer of Love, Prodigy, Cosmic Trip atd. atd. atd............ale viděl jsem hodně třicátníků, který jsou v prdeli z chlastu.....a to už se nevrátí.

          Fesťáky už v ČR nejsou co bejvaly.....jsem rád, že jsem zažil zlatou éru.....ty dnešní O2 festivaly jsou výsměch....line-upem i koncepcí
        • To je chlast taky a kolik lidí to baví
          • chlast neni tak agresivní jako éčka....pár lidí s vypálenejma mozkovejma závitama už jsem viděl. Po chlastu také, ale to byli většinou celoživotní alkoholici.
            • Největší nebezpečí chlastu (když pominu, že návikovost alkoholu je vyšší, než u marihuany, kafe nebo kokainu) je, že zabijí pomalu, je legální a propagovaný na každém rohu...
            • nevím o čem se tu hádáme....já znám/znal jsem osobně lidi co kouřili výkendově ganžu a skončili ve sračkách s buchnou v žíle na ejdži. A potom znám lidi co chlastaj a užívaj rekreační drogy a nějak to zvládaj. Je to individuální, ale jako bývalí uživatel si dovolím tvrdit, že taková extáze ti daleko víc rozsvítí mozkový závity a občas dojde ke zktratu v mozku, který se potom velmi těžce opravuje. Také znám 2-3 případy osobně a to je potom celoživotní odmašťovna zárukou. U samotnýho chlastu ti tohle fakt nehrozí.
            • Napsat že chlast neni tak agresivní bude jeden z největších nesmyslú, co jsi kdy v životě vyplodil
            • Já viděl stovky lidí, ze kterých jsou trosky kvůli chlastu, přišli o práci, o rodinu, děti, zdraví a majetek, ale ani jednoho, který by takto skončil kvůli rekreačním drogám
  • Skvělý dungeon. Moc se mi líbí ty pauzovací souboje, konečně to není takový úkrokový chaos jako třeba v Grimrocku. Momentálně jsem trošku zaseklý na šestém patře, ale to se poddá, věřím tomu :)
    • Kinet1c
      Suhlasim, akurat, obtiaznost je kus hore dole, teda podla mna. Je mozne, ale ze som mozno kus nieco pokaslal a teraz trpim :D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit