Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja to chci na pc
  • Umaroth
    Já jsem naopak za měsíční odklad rád, protože vyjít The last of Us v květnu tak by to zkouškové asi moc nedopadlo *15*
    • to nas co uz maji titul a skolu za sebou nemusi zajimat
      • To už jsou dneska i školy, kde získáš Trl. titul? (=troll).
      • cumpi3
        stejně tak nikoho nemusí zajímat, že máš školu a titul *1* ...ber ohled na nás, na vysokoškoláky *3* *7*
  • Robotron3
    Nevadí. Na kvalitu se rádo počká :)
  • Kvůli tomuhle a Walking Dead, zvažuju nákup PS. Jenže zas má bejt brzy PS4, sakra práce.
    • Nova ps4 bude jen pro fanboye, protoze bude mit status nejdrazsi s nejmensim pocte her za cely svuj zivotni cyklus. Do PS3 klidne jdi, protoze u ni je to naopak,velmi levna a k dispozici spousta skvelych a rovnez levnych titulu. A nez vycerpas potencial ps3, tak ps4 zlevni a preci jen uz bude mit sirsi nabidku her.
      • Há, věštec!
    • ja taky zvažoval ale jak vyjde sim city 5 tak na dlouhou dobu asi nic jineho hrat nebudu:) a o ps4 rozhodnou tituly ktere na ni vyjdou, pokud to bude nejaka tuctovni strilecka tak to klidne oželím
    • Já jsem na tom úplně stejně. Asi prodám X360. A o PS4 zatím vůbec nepřemýšlím, protože ze začátku bude pro něj stejně všechno strašně drahý :)
    • Shaker
      nakup PS3 nezvazuju, ale mrzi me, ze to vyjde jen na ne, protoze takovouhle hry bych si mile rad koupil na PC...
      • to se nikdy nestane.naughty dog patri sony a take je plati.musis rict nake pc firme ,aby ti to zaplatila a udelala.prave nevyhoda pc.pc zadne takovehle studio nevlastni ani neplati.proto ps3 a sony.
  • Pokud to vylepší finální produkt... prosím.
  • To neva. Bioshock Infinite dvakrát odložili. GTA V odložili o čtyři měsíce. Tak vydržim i tenhle měsíční odklad. Prostě si někdo řekl, že odloží jen moje nejočekávanější hry, fajn.
  • God-of-War
    Snad se nezalekli Alienů:D
  • Nevíte někdo, jaká by měla zhruba být herní doba.
    • Nedávno naughty dog řeklo že to je hra s nejdelší herní dobou co kdy vytvořili a měla by být kolem 15-17 hodin.
    • To ti nikdo neřekne a když jo, tak to bude jen odhad. Pokud by to bylo jako Uncharted tak to bude +- 10 hodin
  • Ještě o měsíc bych se nezlobil, aspoň by to nenarušilo zkouškový :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit