Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj nevíte někdo jak se dostat z ty jeskyně s tím okem nevím co dal děkuji
  • Hraji Zeldu teprv 2 dny,takže nejsem moc daleko. Ze začátku je ten zelený paprsek,když se k němu dostanete a jdete dovnitř,projdete kolem toho vlasatého starého chlápka,který sedí v tom "chrámu". Dostanete k těm zvířatům,myslím,že se jmenujou Kiwi. Po chvilce věčného nervování se dostanete do slepé uličky. Nikam se nemůžete dostat a musíte sundat ze stromu to Kiwiho. Prosím poraďte mi jak ho sundat a co nejpodrobněji. Předem děkuji.
  • Zdravim vás. Na svém ostrově,kde vlastně vše začíná,se vám po chvíli tvrdého úsilí podaří otevřít Bazar. Chtěla jsem se zeptat (moje angličtina schopná není) k čemu slouží lahvička se světle růžovou vodou. Stojí to 200 "kamínku" abych upžesnila. Moc prosím odpověď. Předem děkuji.
  • Hele, jste tady asi samí dobří hráči....což já očividně nejsem protože nevím jak se dostat do jeskyně pro toho mojeho Loftwinga.... *12* *12* *12*
  • 13_11
    Pipit stráží Nadoblačí (Skyloft). Najdeš ho nejčastěji v oblasti rytířské akademie-tělocvičny (Sparring Hall) a nelze ho přehlédnout – vypadá totiž takhle.

    Problém s létáním ještě upřesni.

    A ony klády bys měl rozetnout prudkým švihnutím ovladače doleva, tuším.
  • 13_11
    Nová Zelda je sice ukecaná (leckdy až otravně), ale středoškolská angličtina by měla pro plné pochopení bohatě stačit; úroveň základní školy taky pochopitelně postačí.
  • Chtěl bych se zeptat jestli k řešení ukolů v Zeldě budu potřebovat věší znalost anglitiny
  • halo *16* *
  • toby mne taky zajimalo!?
  • kde je pipit a jak se naucim letat a jakým tahem se roseknou ty klády které kolem vás hodí (dokola) ???????????????????????????????????????????????????????????????????? *16*
  • PS.jinac grafika by taky snesla lepsi podani na novej dil i kdyz nerikam ze je spatna,ale...
  • zdarecek,me jen zajima jedna vec a to jestli je nejakej kabel pro lepsi obraz,tim myslim opravdu lepsi,protoze jediny co mi vadi na nove zelde je ,mazlej obraz.mam lepsi prehodku ze scartu a kdyz hraju treba noveho DKC,tak obraz je krasny a ostry,ale u zeldy ne,tak jestli vubec neco pomuze *13*
  • 13_11
    Jestli to chápu správně, tak tě to nevpustilo do hry. S největší pravděpodobností nemáš Wii MotionPlus / Wii Remote Plus – bez nich se hra bohužel hrát nedá.
  • Tak ses debil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
  • Vím že asi budu vypadat trapně že se na tohle ptám, ale jsem na ÚPLNÉM začátku a nevím si rady...prosím poradíte mi někdo JAK nebo CO mám splnit či udělat abych mohla začít normálně hrát....předem MOC děkuji...:D
  • Info pro případného zabloudivšího Zelda neznalého pařana:

    7/10 je nejnižší hodnocení, které kdy kdo na světě této hře dal, drtivá většina recenzi dává 10/10 nebo 9/10. Hra je to skvělá, osobně jsem někde v půlce a i přesto, že letos vyšla tuna vynikajících her, Zelda Skyward Sword je výtečná. Pokud máte Wii, byl by hřích si jí nezahrát!

    (srovnání recenzí: http://www.gamerankings.com/wii/960633-the-legend-of-zelda-skyward-sword/articles.html?sort=6 )
  • "Zeldu jsem nikdy nehrál"

    Závidím ti, že ten zážitek máš ještě před sebou.
    (hlavně nedej na jednu hloupou recenzi, Zelda sbírá všude samé absolutní hodnocení - viz. http://www.gamerankings.com/wii/960633-the-legend-of-zelda-skyward-sword/articles.html?sort=6 )
  • recenze? vtipny hravy intelektual vedouci dvoji zivot, znalec vytvarneho umeni a lingvista, multiplatformovy renesancni clovek s vytribenym projevem. coze??: bez ohledu na ciselne hodnoceni, jeho projev je TRAPNY, BANALNI, NEPROFESIONALNI.
  • Ty si megapyča!!! *14*
  • Troll detected. Take cover!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit