Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pohodová hra. Kdo chce přidejte si ve hře do přátel hráče Zagatoo.
  • Jack1947
    Repeating F2p... F2p... P2W?
  • Ach, ďalšia p2w hovadinka...
  • Vyborna hra..hraji od Alfy a jde to uplne bez penez..jedine co mi vadi, ze mag je za penize a nejspis i ten novy charakter co maji pridat bude placeny..
    To Xorxos:
    1. kdyz utocis z vyssiho lvlu postavy na nizsi lvl hradu a dobijes ho- tak dostanes mensi odmenu, kdyz je to pak o vic lvlu tak nema cenu na ne utocit.
    2. ve hre jsou tzv. Crowns, coz je neco jako bodove ohodnoceni - pokud utocis na vyssi hrad a dobijes ho dostanes vic, pokud v nem zarves ztracis min.. a pokud utocis na nizsi je to naopak - smrt te stoji hodne bodu a vitezstvim moc neziskas, ale prakticke vyuziti crowns zatim nemaji..
    To Kedaro:
    Na priserky do hradu se ziskavaji herni penize docela rychle a za realne penize koupit nejdou. Na vylepsovani staveb se setri dele a v pozdejsi fazi se dlouho ceka nez se upgrade postavi (za realny penize je to bez cekani). A ty priserky ti ve hradu zustavaji dal se plati jen v research labu za jejich upgrady. Odemykanim vyssiho lvlu summon portalu dostanes i nejakou novou, ale kdyz si jich par koupis tak ti zustavaji a muzes je dat do truhly, nez treba odemknes jejich vyssi lvl.
    • Bossové co si pamatuji se dali koupit za měnu, která se získá reálnými penězi nebo jednou za čas ti ji dají, ale hodně málo, což nestačí na ty velké potvory
      • To byl jeden boss, ktery byl za penize, ale to zmenili, ted je za herni prachy, stejne jako vsechny ostatni priserky.
  • XorxoxTalarius
    Ale tak jako neni to spatne ... urcite je to zabavne, ale ja cekal mit moznost delat ten hrad tak rikajic nejak do hloubky :)
  • Lol, takovejch slibu jsme slyseli a vzdycky to bylo vic ci min p2w.
  • No podle toho co jsem viděl ve hře, tak mikrotransakce jsou skoro všude, na některé potvory budete šetřit hodně dlouho a ten kdo si je rovnou koupí bude mít lépe zabezpečený hrad. Než na některé lepší příšerky našetříte, máte takový level, že už by vám ve hradě moc nevydržely, takže šetříte na tu lepší a pořád tak dokola. Pro mě moc zdlouhavé a nutí to k častému hraní.
    • ideální je zastavit se na nějakým lvlu a vyšší lvly mobů/pastí tam nedávat.. level hradu určuje průměr monster a pastí co tam máš
      jakmile ten level zvedneš (třeba upgrade) tak už nejde zpátky.. mám takhle lvl 19 hrad a málokdo si odnese věci z truhel (většinou pay to win mág)
      • XorxoxTalarius
        No pokud mas level 19, tak co mi zabrani ti ho vyrabovat s levelem 20? Sic je pravda co rikas ale pokud mam vyssi level, tak se nemusim moc bat chodit do mensich. A proc bych to delal? Holt farmit se musi :)
        • nezapomeň že level se ti sníží na úroveň hradu :P hodně lvl 20 hráčů u mne pohořelo
          • XorxoxTalarius
            No tak to je novinka ... ale vzhledem k tomu ze jsem mel velmi solidni vyfamreny equip, tak by mne to tolik netrapilo
  • Bude príma :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit