Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm, paráda. ovšem nedoporučuju zkombinovat sud s hrnkem dřív, než hrnek použijete na kafe. já to tak udělala a zjevně jsem dohrála (poslední uložení hry dvě hodiny nazpět od osudného momentu). skvělý. takže hru už si nedohraju. pokud si to přečte někdo, kdo tak ještě neučinil, tak varuju, aby tak ani neudělal, třeba si pak hru dohraje.
  • PLuto.petr
    Jj, posbíral jsem je...
  • Mimochodem posbíral jste někdo všechny ty kapky? jejich myslím 32...pak na tom nádraží se nějaká brána která se otevře či co když je máte všechny...
  • Inquisitor
    Taky nevim, přitom použít návod není žádný zlo. Taky jsem u hodně adventur do návodu kouknul, ale až ve fázi totální frustrace :).
  • Inquisitor
    Určitě nějakou dokoupím, když mám takový mezeri :). Dík za odkaz.
  • jabbo126
    http://www.daedalic.de/en/games/?PHPSESSID=194972vrshvgpm3063vci5dbh2 ne všechno jsou adventury, ale je jich tam hromada, doporučuju projít a dokoupit :-)
  • jabbo126
    Tak tak, všechny jejich hry jsou skvosty
  • jabbo126
    Reaguju na tvůj příspěvek níže, kde píšeš, že tam není žádné "použij magnet na psa" - a co takhle použij ohýbač banánů a ohnutý banán pak umísti strážnému pod nohy :-D Nebo s těma delfínama tam bylo něco uplně bez návodu neřešitelnýho. To nemluvím o lovu ptakopysků. :-D Ale geniální série to je, trojka už vyšla??
  • jabbo126
    Nechci ani začínat vyjmenovávat, to bych tady zkejsnul zase na hodinu, než bych si na všechno povzpomínal :-D. Ale chápu jak to Luke myslel, já mám ale podobný pocit - tedy, že přichází druhá zlatá éra adventur už od prvních her od Daedalic Entertiment. Ta úžasná grafika staré éry ale s velmi vysokou produkční hodnotou je něco jako závan starých časů. A taky humor, ten se jim taky daří. Jen houšť.
  • jabbo126
    Nechápu ty negativní hlasy. Ale neřikej, že ses zasekl na Mrkvovim vohni :-D
  • PLuto.petr
    Jo, angličtina je pohodová a srozumitelná, dabing se taky podařil.
  • VereWolf271
    Samozřejmě steam, trochu mě zajímalo, jak si přeberete to, co jsem řekl. :-D Docela v pohodě angličtina a anglickej dabing, takže se v tom můžu zdokonalit.
  • to by bylo super-nevim kam se ozvat ... trigi@seznam.cz
  • vonTossis
    pokud to chces za tech 10 evropskych penez, tak se mi ozvi ;)
  • PLuto.petr
    Warez nebo steam/gog?
  • VereWolf271
    Supr, od včerejška stahuju. A zrovna to vyšlo na takové "krásné" počasí. :-D
  • diky kluci *3*
  • exmaxx
    Koukám, že z Německa to stojí dokonce €29,99! Uf. Netušil jsem, že mají rozdílné ceny.
  • PLuto.petr
    Jj, Sublusturum je hodně ujetá věc. Už ji mám zařazenou ve svém (bohužel hodně dlouhém) seznamu adventur k zahrání. Snad se k ní někdy dostanu...
  • Inquisitor
    Tady jsou i obrázky http://www.gamezebo.com/games/night-rabbit/walkthrough-cheats-strategy-guide

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit