Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Super jeden z vetsich Titulu PS4. Bude to opravdu zajimavy "boj". *5*
  • Mě tam nesedí ty zbraně, scifi Ok, ale takový divný porychtunky..trochu to připomíná japonské hry v kterých mají hrdinové mačety, dýky větší než jsou sami.
  • frag.ment
    Mě hlavně vadí, že panák je vlevo, to nepřekousnu. Snad to půjde nějak přehodit.
  • Nevim jestli jsem sám , ale nepřijde vám to taky trochu jako GOW v 2006. Zasazení do gothicky naladěné planety Sera , kde spolu bojují dvě civilizace. Mám takový pocit že to bude EPIC a určitě do toho půjdu.
  • Vypada to pekne, ale o hre samotne to nic nevypovida. Kazdopadne, budu tomuvenovat pozornost.
  • luxusna grafika veru. svetlo robi vela.

    dice s ich 'dokonalym' frostbite enginom by si mali robit poznamky, kontrastny color grading a vtierave lens flares =/= dobry vizual
  • jn vypada to paradne
  • TheGGG
    No, asi to tu nikoho nepřekvapí. KUPUJI. Každopádně už na mě SONY těch luxusních exklusivitek navalila nějak moc. Todle je prostě jen další božárna co musím pařit.
    • O te hre jeste poradne ani nic nevic, ale uz vis, ze to bude "bozarna", protoze je to na PS4 vid? Usmevne *1*
  • Malleth
    To zasazení vypadá hodně zajímavě. Jen so bojim že to bude fakt jen tupá střílečka. Bylo by fajn kdyby tam alespoň byly nějaký cool gadgety, který by ten gameplay trochu osvěžily.
    • Me se hlavne libi to prostredi a celkova stylizace. Ale jak rikas, taky mam trochu strach, aby z toho nebyla "jen" hloupa strilecka.
  • Vsadim svoji deravou levou botu, ze ta hra takhle hezky vypadat nebude. Zatim vetsina her, ktere se na E3 vychloubali hezkym vizualem s kazdym novym vydanym video materialem vypadaji hur a hur.
    Watch dogs, Deep Down a dalsi a dost by me prekvapilo, kdyby tahle hra byla vyjimkou.
    Vyvojari si z nas akorat utahuji.
    • TheGGG
      Ano, jsi hater konzolových her. Další
      • A to si jako vycetl odkud? *1* Nekdo si dovoli neco vytknout nejake PS hre a hned je konzolovy hater?
        Taky bych chtel mit ten svet tak jednoduchy *1*
    • Mato1987
      Deep down nie je pravé ten najvhodnejší príklad, práve naopak, tá hra aj napriek tomu, že ma nezaujíma, vyzerá ešte lepšie ako v traileroch ale keď si zoberiem na mušku QTE one button hru Ryse, tak práve tam je vidieť ten masívny rozdiel medzi trailerami a samotným gameplayom.
      • Tak to si asi videl jine trailery a gameplay videa nez já. *1* Protoze gameplay videa se tem E3 filmeckum moc nepriblizuji.
      • Malleth
        Nemluvě o tom, že Killzone taky vypadá famózně
        • Mato1987
          Ďalší skvelý príklad, killzone shadow fall, ktorý vyzerá snáď ešte lepšie v gameplay videách ako v traileroch.
          • Urcite mas vylestene bryle? Nemas neco s ocima? Protoze tohle ja nechapu. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit