Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vskutečnosti walking simy dost adoruju, ale stejně jako jiné žánry, i ony mají nějaká pravidla vyprávění a interaktivity. Nemůže to přece být tak, že co walking sim, to automaticky úspěch jen z principu.
  • A fanatickej fanoušek je výborný synonymum k fanatickýmu pánbíčkáři. Mě by vlastně asi ani lepší nenapadlo. :D
  • Stephen King píše komeřční lejna jak na běžíčím pásu. Půjčil jsem si nějakou jeho knihu před pár lety z knihovny a ještě ten den, když jsem šel kolem jsem jí vrátil. Psaný nemastnym, neslanym způsobem, kde člověk očekává všechno a je to takový konzumní klišé, že jsem se u čtení přišel hloupě a že to nemá žádnou vnitřní hodnotu. To byl napsal každej, kdo trochu umí sloh.
    Kromě toho, že jeho repertoár má jeden a ten samej základ. A to, že to nemá žádnou hodnotu je nejhorší, protože veškerá literatura, která se nazakládá na faktu/teorii/filozofii (jedno v kterym směru), by aspoň měla něco vyjadřovat. Stephen King nevyjadřuje nic. Možná byl dobrej před pár lety, kdy se ještě říkalo slovo Cool. Mě ty věty a první stránky přišli jak z příručky "Napiš knihu".
    Ale jestli se ti to líbí nic proti. Ale říkat mu mistr je silně za čárou.
  • Bargud
    Měl to recenzovat třeba Adam Homola, který o hře psal novinky a mluvil ve Fightclubu (věděl co čekat).
    Vtipný je, že zatímco v LEVELu hru doporučovali, tady na GAMES ne *3* (jasný, jiný recenzent a jeho názor, jen říkám, že je to vtipný).
  • tohle jsou ty slavne PC exkluzivity?
  • a co je k nepochopení na tom, že "inspirováno stylem Stephena Kinga" neznamená "inspirováno příběhy Stephena Kinga"?
  • TheGGG
    možná tak to s tím spisovatelem, ale argument typu "místo náboženské fanatičky fanatická fanynka" je pěkná blbost. Co má fanatický fanoušek společného s fanatickým pánbičkářem, to jsou uplně jiné typy postav.
  • Inquisitor
    A nejlepší je stejně "It" :)
  • Jasně že to není všechno stejné a já osobně mám Kinga rád, ale zrovna tyhle motivy se u něho opakují hodně často. Navíc Shining a Misery tomu aspoň částečně odpovídají (spisovatel alkoholik, u prvního nadpřirozené schopnosti, u druhého místo náboženské fanatičky fanatická fanynka).
  • Nezapomeň na alkoholika
  • TheGGG
    ano, protože to dokonale vystihuje Dark Tower, Shining, Misery, The Green Mile, The Running Man... Zase neznalec zakuňkal *6*
  • Malé městečko v Maine, křesťanští fanatici, telepatické/kinetické schopnosti a jednou z postav je spisovatel.
  • Jak se jmenuje psychická porucha kterou trpíš?
  • Zrzzek
    Zapomněls to dát jako spoiler *1*
  • TheGGG
    To je hlavní plot...
  • TheGGG
    Nedovedu si ani představit pojem "inspirováno stylem Stephena Kinga", vzhledem k mistrově rozmanitosti je to krapet nemožné...
  • Jack1947
    To je jen chyba engínu toho si nevšímej *3*
  • Proč jí svítí nosní dirky?
  • Jack1947
    Zářný příklad místních asi tak 50% recenzí lol. (bez urážky).

    Skoro jako by většina recenzí byla psána zzde s jistou nechutí a saby se řeklo co nejvíce na co nejmenším prostoru. Stručně, nerjlépe zkráceně a vystižně. (také bez urážky.) *3*
  • to já znám - když se ti něco nelíbí, těžko se něco vymejšlí... ale když tě něco štve, protože to není podle tvejch představ, tak to musíš prostě strhat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit