Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • plus akceleracni pneumatika/hydraulika mk what ever :)
  • Me naopak pritahuje :)
  • Naprostej souhlas, ty sachty jsou priserny, level design o nicem. Souboje jsou super, az na posledni uroven, ta mi prijde az nesmyslne tezka, opravdu ve vetsine pripadech staci 1 hit.
  • Jack1947
    Mě osobně uřž odrazuje až moc přehnaný Darksoulovismus *12*
  • Nie ty trotl ale píšem tu svoj názor ? Kapišto ???
  • hmm, pekny zachvat
  • Nevím co hrál/ nehrál iSpirit, ale jsem si zcela jist, žel "meh" alias zdejší vrchní pc troll a meníč nicků Bloodborne nehrál, takže ty zvratky co vypouštíš, jsou neskutečně pokrytecké. Takže chcípni ty ulhaný, pokrytecký hovadoo...
  • On toho proste moc nehral, proto je tak odvarenej z BB. Osobne sem hral hry s minimalne stejne tak dobrou atmosferou a level designem, tak jako i hry s promakanejsim lore/pribehem. Nemluve o tom, ze historicky vzato, jsou tady vetsi herni legendy, ktery vytvarely zanry, novy revolucni mechaniky a hlavne byly provereny casem, narozdil od 2 roky stary hry, u ktery se to zatim neda rict. Mozna za 20 let budou mit vyroky o kultu a olympu nejakou vahu... zatim je to jen prehnany fanboyismus. Osobne si myslim, ze BB se do historie nezapise tak silne, protoze nic zasadniho od DS neprinesl. Vznikl ve stinu DS, bez ohledu na to, jestli je to lepsi hra...
  • Jasne, fanatiku...
  • iSpirit
    samozřejmě, je to subjektivní, já netvrdím o tobě či dalších, že je Bloodborne pro vás nejlepší hra. Pro mě je to herní Olymp, naprostý masterpiece, jsem schopen tu rozebrat ty pidi detaily té hry a bude to trvat hodiny a hodiny, ta hra je našlapaná takovými detaily, že tvůrce hry prostě nemůže být úplně normální :) Neboj, přehled her mám opravdu dobrý, nehrál jsem všechno, ale zásadní tituly bych řekl, že mám nastudované :)

    Osobně nechápu vaše ubrečené reakce, či vytahovaní jiných her jako například tebou zmíněné MM7. Proč to vytahuješ? Jsme pod Souls hrou, prostě jsem napsal, že od Bloodborne už mě nic moc jiného nebaví, tak proč máš potřebu vlastně na mě vytahovat jiné hry. Mě to nezajímá, pokud tě nezajímá můj názor, tak ho ignoruj, jen to vytváří flame.

    Jestli jsi to tedy nepochopil, bavím se tu osobě samém. Trapné reakce lidí, co nemají ani zařízení, na kterém se hra nachází, jsou trapné a naprosto irelevantní v téhle diskuzi.
  • to iSpirit - já ti to neberu a podle mě je splněným snem každého hráče najít tu svou hru, která ho fakt pohltí a nadchne tak, že prostě nemá slov......ale celé je to o tom, že pro tebe je to jedna hra a pro mě úplně jiná a pro miliony jiných zase úplně jiné hry, které třeba ani ty a já neznáme. Takže není fér srovnávat a odsuzovat hry jen proto, že zrovna tobě se nelíbí. A tvrzení typu: Tato hra je "nej best of ever" jen ukazují na malý rozhled......
  • iSpirit
    ""Víš, že je mi úplně u..."

    Jo, asi takhle bych shrnul moji reakci na tenhle tvuj fanboysky vyron odehravajici se ve tvem malem svete..."

    Proč reaguješ tedy, když je ti to uprdele? Asi moc není, co? Prosím tě, radši vysmahni, navíc ani nevím, proč lezeš do vlákna o Bloodborne, když jsi to nehrál...
  • "Víš, že je mi úplně u..."

    Jo, asi takhle bych shrnul moji reakci na tenhle tvuj fanboysky vyron odehravajici se ve tvem malem svete...
  • iSpirit
    Vím, že o mrtvých jenom dobře, ale neznám jedinou hru, která by mohla konkurovat Bloodborne, protože to není možné, jelikož taková hra vyjde jednou za 100 let. Takže promiň, ty mrtvá studia vytvořila sice výborné hry, to samozřejmě ano, ale nevytvořila herní božství, to se povedlo až FS s Bloodborne.
  • iSpirit
    Víš, že je mi úplně u prdele, jestli je to RPG nebo mlátička? RPG jsem nahrál tuny za ty roky a věř mi, žádná hra mě nezasáhla jako Bloodborne. Od naprosto freneticky pohlcujícího gameplaye přes temnou atmosféru až po neskutečně promakaný, vertikální level desing ta hra naprosto dominuje s takovou převahu, že konkurence v podstatě neexistuje a Bloodborne trůní naprosto osamocen na herním Olympu. V podstatě i Dark Souls 3 je proti tomu naprosto průměrná hra :)
  • Pekne receno. Mimochodem, MM7 ti takovej BB urcite nenahradi, protoze to je mlaticka a be RPG. ;)
  • Cool story. A ted uz fakt bez zpatky na ten pokoj... aspon tam muzes v klidu dal snit...
  • "do nejlepších studií současnosti"

    "současnosti"

    Hehe, beggar... nikdo se tu o soucasnosti nebavil, tak bez radsi zpatky na pokoj, nebo dostanes samotku.
  • Urcite super napad myslet si, ze kdyz studio uz neexistuje, tak to popira kvalitu jejich tvorby. Kvalitni denial... ;) Evidentne mas problem se vyrovnat s tim, ze existuji vetsi legendy nez DS a From Software. Mel bys to spolknout a prestat si vymyslet svoji realitu.
  • Reakce na iSpirit: Já už skoro 10x déle čekám na hru, která by mě bavila aspoň z poloviny tak, jak Might and Magic 7........tyhle příspěvky jsou hodně subjektivní a většinou je vytahují lidi, ktečí nemají žádný pádný důvod ke kritice, prostě jen chtěj být důležití......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit