Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smekám pane:) Konečně to někdo takhle krásně napsal. Sám bych to neřekl líp. Hraju od dob, kdy hry na cd v krámě stály min. 2.000,- (moje první zaplacená byla Abe´s odyssey). Pro This war of mine dnes jdu na PS4 a moc se těším.
  • docela silna hra
    nakonec pri mocenskych bojich psychopatu ve vedeni kazdeho naroda jde pro bezneho cloveka o to mezi hladem a smrti porazit cas
  • Ahoj, neporadil by mi někdo hru, která má téměř identické nároky na pc a dá se k ní stáhnout demo? Potřebuju zjistit jestli to rozjedu. Ano vím, že existují online testery PC, prý jsou ale pouze orientační.
    (mail: sidel.kastroul@gmail.com)
  • neni ta hra tak nejak plochá, podobne jako plague inc, když to melo byt na mobily? jestli to tedy neni jen nejaka "hríčka" misto plnohodnotne hry. premyslim totiž ze bych si to koupil
  • Tak ja mne vojna skončila v 45 dni. Prežil som so štyrmi postavami aj zimu, ktorá trvala cca 10 dni. Postavy som mal: Boris, Marko, Bruno a Paule (ten bol k ničomu :))
  • otrávily mě určité nedomyšlenosti. Příkladně: mám základnu v rozbombardovaném baráku, pod kterým je sklep jak kráva, dvě patra do hloubky. Přeživší pochopitelně ani nenapadne opevnit se ve sklepě. Tvrdošíjně trvají na tom, že budou bydlet v nadzemní části, kde jsou ve zdech díry, že by jimi projel kamion – a pak remcají, že jim je zima a že je v noci oloupili banditi. Nebo: dokáží postavit z hromádky šrotu funkční rádio, ale už ne třeba dvoukolák na zásoby. Nebo: pár cigaret zabírá v inventáři stejné místo, jako dvě fošny. Nebo: jeden přeživší odklízí sutiny, druzí dva čumějí, protože není možné přidělit dvěma týž úkol.

    Zkrátka to není ani tak simulátor přežití, jako spíš protiválečná agitace. Ale dobrá!
  • ovsem "rozmazleny jinejma hrama" neznamena v tomhle pripade zvyk na kvalitu, ale na s*acku. Kvalitu mas tady pred sebou. A pokud hodlas ciste nahodou vyjmenovat dalsi opravdu kvalitni hry, tak ti prede rikam ze v tom pripade je tvuj myslenkovy pochod kdy o teto kvalite napises "stereotypni nuda" naprosto mimo jakekoliv chapani.
  • Tak to už je jedno a umřeli stejně, ne? I když válka skončila, než by je našli...
  • tak dohráno napodruhý, tentokrát jsem to nehrál na Dušína a kosil vše co na mě vytáhlo zbraň, proti prvnímu dohrání totální pohodička, pořád plná lednice, spousty léků a živil jsem se prodáváním nakrádených AK-47.. když jste svině, je ta válka o dost jednodušší *3*

    jen chudák Marko z toho asi bude mít trochu následky, během hry sejmul asi 30 lidí, včetně ochranky nemocnice a týpka co bránil svůj dům, dělal to pro skupinu, ale stejně by se mi asi nespalo dobře v jednom baráku s mnohonásobým vrahem (a navíc ten jeho xicht), čekal bych že mu z toho jednou totálně rupne v kouli a udělá v baráku ze všech sekanou, jediný kdo by se mu mohl v takovou chvíli postavit byl Pavle, Katia a kuchtík by byli v hajzlu kdyby Pavle prohrál
  • rozmazleny jinyma hrama? Pokud to myslis vazne, tak je jeho kritika naopak opodstatnena, protoze kdyz me nejake hry rozmazli, tj. zvyknu si na urcity standard kvality, tak se tezko muzeme divit, ze uz nechce hrat horsi hry. *7*
  • to ze se hra nelibi tobe protoze ji asi nechapes a ses rozmazlenej jinejma hrama, z ni nedela obecne stereotypni nudu. Tudiz bych tady vubec nevypoustel takovy srackomlejnky a uz vubec je negeneralizoval.
  • ja tak viem ze matematik ma bonus ori praci s bylinkami. (menej materialu potrebujes)
  • To by mě taky nebavilo. Hraju vždy s těmi, koho mi hra přidělí. Mnohem zajímavější a dobrodružnější. Dědek matikář pak zabíjel jak pro.
  • a šašit se začáktama hry, mě když to nehodí do začátku Marka nebo Borise tak rovnou dávám novou hru *1*
  • Exploit přes alt-F4 podle mého názoru zcela ničí podstatnou část hry. Tedy strach z riskování, neodvratnost chyb apod. Nedokázal bych tuto hru takto hrát. Hra je nejlepší, když se hraje zcela čistě podle zamýšlených pravidel. Jedná se pak o mimořádně intenzivní zážitek.
  • Před jistým patchem byly v obchodování bugy, které tě nechaly vyměňovat příliš výhodně. Už je to opraveno, tak to bude těžší.
  • čože? však tie zbrane ked necháš v dome s nábojmi, tak plnia účel, pokiaľ aspoň jeden stráži, kľudne nech je ranený, hladový. Takto tie náboje hre sa strácajú rýchlejšie ako pri nejakej strielačke
  • jo, ale zde to neni samoúčelný, hezky tu přibližuje tu ubíjející rutinu lidí v tom baráku, věci co se ze začátku zdaj strašně jednoduchý, jako přefiltrovat vodu, ale ke konci je každá z nich neskutečný boj, vyměnit filtr za ideálních podmímek nebude nic těžkého, ale zkus si to dělat když jsi zmrzlý, hladový, nemocný, unavený a nevyspalý a na dně z toho že ti v noci zastřelili kámoše
  • Stereotypní nuda = 8/10
  • Tohle je asi to nejblbější, co jsem kdy slyšel. A to jsem slyšel Středulu na odborový demošce na Václaváku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit