Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piraty to stejnak nezastavy, piratit se bude i tak jen jako za starych casu
    • XorxoxTalarius
      Krasna myslenka :) Akorat by mne zajimalo, jak by oni pirati zpiratili MMO ;) Nebo nedej boze jakby piratili hry hry od THQ, kdyz by THQ neexistovalo ;)
      Spatn pokus o trolling ;)
  • Už by tedy měla vyjít na povrch opravdová pravda jak to tedy je *12* Tohle nic moc nevědění mě ničí *15*
  • No doufám že THQ přežije a sním i Warhamer pač kdyby nevyšla trojka tyhle skvělé hry tak pro fanoušky to je na provaz
    • A ještě je třeba se modlit aby THQ nespolka EA nebo Activision pač tyhle vydavatelské domy se o hráče staraj jak o dobytek který je pro ně užitečný.THQ je aspoň vydavatel na úrovni.
  • Fcuk! Jestli se nepletu tak mají pod palcem i druhé metro? Teď už mám teda totální strach, že to říznou a bude z toho další homocod. *16*
  • Vůbec! Warhammer 40K je moje nejoblíbenější sci-fi tematika!Byla by to hrozná škoda.Na druhou stranu vážně nechci aby to dopadlo tak že hra bude nedodělaná ošoustaná a bude F2P mišmaš (neříkám že F2P je špatné! ale placená MMO jsou na vyšší úrovni (samozřemě u velkých společností))raději pořádně promakané které se nedohraje za pár dní a pak bude nudit týdenními raidy
    • Veskoslav
      Tak ono je i ten rozdíl F2P a "F2P". Třeba u takového MMORPG 4Story je dokupování naprostou nutností, jelikož nemáš žádnou šanci proti těm, co do toho rvou. Naopak třba u LOTRa jsem sice vždy byl mírně omezený, ale tvůrci mi dávali tolik dárků za levely, toik věcí šlo uděla bez peněz, že jsem se hrál jako každý jiný. Sice je pravda, že v konečném důsledku mněli nakonec převahu, navíc pravidelně platící hráči mněli i některé mapy otevřené, ale přesto jsem si skvěle zahrál. Tudíž bych model, co je u LOTRa, uvítal i tu W40k.
  • Veskoslav
    No začínám upřímně nenávidě Twitter. Buď přináší špatné zprávy nbo dobré zprávy, které jsou následně vyvráceny či zase potvrzeny. Někdy mi připadá, že prostě "Twitteři" si dělají neskutečnou p*del a napíšou každou hovadinu, což kdo zná Teorie velkého třesku, tak tam Twitter je jenom vyloženě taková blbůstka:)
  • XorxoxTalarius
    No snad ne .... THQ je muj nejoblibenejsi vydavatel :( At zrusi hry pro deti a zacne delat jen hry pro dospele (prosim neplest s hramy pro "dospele").
    • na druhou stranu si tak rikam.. jestli do war40k nenapumpujou dost penez a budou setrit.. tak at ho raci zrusej.. uz takhle jak to je zariznute na dve frakce tak to smrdi... takze lepsi nez nicit jmeno je nevydat to.. ale kdo vi jak to maji majitele nastavene..
      • XorxoxTalarius
        Jestli myslis Dark Millennium, tak tam by meli byt Imperium of Man (Space Marines a Imperial Guard), Chaos, Orcs a nejaci dalsi ... ikdyz zatim je potvrzeno jenom Imperium.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit