Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Dá se říct že Titanfall2 mě "donutil" po 2letech zapnout a dohrát první díl
    Začlo mě to bavit zase, i když se stále hraje jen Atrittion. ( až mě zarazilo že mé KD je až 2,6 oproti například cod BO3 kde bylo snad jen 0,30 nebo 0,40)

    Tohle jsem hrál a krom live action je to víceméně vybíjená i v grupě ( s jinejma lidma z network)
    slabších hráčů.

    Naopak mody jao BOunty hunt ( obdoba Marked for death) Hardpoint a Last titan standing mě baví podstatně více... jenže bohuželk se moc nehrajou a třeba Mixtape j jen pro sadomasochisty...


    I bez toho by Titanfal2 byl a byl by možná i lepší.
  • https://www.youtube.com/watch?v=nHvoaAAhGno

    tohle že nemá koule? :D
    • Já jedu sice přes XONE, ale můžeme dát battle :) pod jakym nickem tam hraješ?
  • Fajn FPSko, ale té hře prostě něco děsně chybí... atmosféra. Je to všechno takove sterilní a mapy v MP jsou si podobné zasazením jako vejce vejci. V tomhle jsem tak nějak doufal, že se tvurci fpsek už dávno nechají inspirovat stařičkým Killzone2, kde to prostě všechno mělo "koule".
  • to bude nieco pre mna, uz starnem a takato rychlovka by mi mohla sadnut, nie ako CSGO, kde sa clovek musi sustredit a zostat za compom hodinu :-D
  • Takže Fall?
  • Skutečně Best Shooter poslední let, hraju ho od Vánoc a nového módu se nemohu dočkat, jen mě strašně mrzí že například Češi ho dost ignorují..už jsem viděl slušné množství českých hráčů v zápasech, ale tady a mezi mými přáteli o to vůbec není zájem. Přitom ta hra si to strašně zaslouží, přeji ji, aby rostla komunita. Protože která jiná hra vám dá veškerý DLC obsah zdarma?
    • Na cem hrajes?
      • PC verze a jsem si vědom low komunity tam, ale co se zájmu lidí týče, myslím to obecně.
        • Jack1947
          Tak jsem po delší době zas za hrál, musím říct že budu hrát častějc jenom prostě je málo času a nemůžu hrát všechny hry prostě to budu asi střídat. Když si vezmu že některé hry hraju moc dlouho tak 2-3 hodiny bych tomu denně mohl dát... třeba mi to vydrží déle než ten půbodní který jsem ani nedohrál a už jsem se vracet nechtěl...

          Mrzí mě více věcí třeba že se nehrají ostatní mody hdně jsem měl rád Last titan standing a nebylo špatné ani Hardpoint. Matchmaking tak špatnej není je to tak ob 2hry si třeba vytrpět někoho kdo u toho sddí celej den ale není tak hrozné - někdy se mi zadaří jindy ne ale že bch vyloženě trpěl se říct zas nedá.

          No byl to vlastně nový příwspěvek jinak myslím že když chceš hrát s čechy tak se přepneš na jejich komunitu.

          Hrozně se mi líbí že se to narozdíl od ostatních her dá hrát solo a v happy hours je navíc 2x XP atp.
          Akorát mi chybí Ranked z jedničky to mě bavilo plnit úkoly na mapě a postupovat dál v ranku.
          To se mi opravdu líbí a chtěl bych tohle i v jinejch hrách.
    • XorxoxTalarius
      Eternal Crusade, Skyforge ... a urcite by se nasli i dalsi, kazdopadne argument ze takovych her je v AAA produkci malo je vice nezli platny.
  • TheGGG
    dobré, ale hru jsem si koupil čistě kvůli singlu a ten byl nejlepší za rok 2016... na MP tu mám legendární BF1
    • XorxoxTalarius
      Je nejakej duvod kupovat deluxe edici?
      • TheGGG
        ne...
      • Titanfallu? Jestli se ptáš na něj, tak dobrý důvod je podpora tvůrců za ta free DLC, jinak asi ne, ta Deluxe edice odemyká akorát kosmetické serepetičky navíc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit