Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nech uz budu dievcata plakat akokolvek, ja si BO 2 kupim a budem si cely dalsi rok uzivat zabavu s kamosmi na kupenom serveri.. Presne ako BO1 (jednoznacne najlepsi COD od dob MW1) ktory v podstate hravam doteraz..

    Ak si niekto trufate na ostrielanych borcov tak navstivte TDM na RAGE serveri..

    TREYARCH FTW !

    PEACE !
  • A kde je ten pokrok u BF3, noze mi povedz, ked BF2 bolo zalozene na timovej spolupraci, to z BF3 totalne odstranili a je to CoD rubacka a BC2 bolo o pokrucilom znicitelnom prostredi a u BF3 je minumum znicitelnych budov, stien a prostriedne, zem, lampy a ploty pomaly ani nicit nejde? Kde je ten pokrok? BF3 je akurat orezanejsie BC2 a poarkadovane BF2.
  • Je smutne, ze na games.cz se pohybuji i naruseni jedinci, co asi utekli z psychiatricke lecebny a jejich jedinou zabavou je se vydavat za druhe a spinit tak jejich jmeno. Od ted jedine prihlasen...
  • B.o.b
    Zajímavý je, že Hans Zimmer už nedělal soundtrack k MW3. Jako kdyby věděl že ta hra bude stát za nic .*10*
    • Myslis ty hlupaku ze Hans Zimmer zaklepal na dvere tvurcum MW2 a zeptal se jich jestli nechteji udelat hudbu ke hre ? *1*
  • Ke každé válečné hře, by měli nahrávat hudbu jen a pouze Bolt Thrower.
  • Hrozný zpěvák, hrozné songy a ještě horší hra.
    • Jasně, hudbu by měl napsat Rytmus za přispění Míši Davida a Pepika Vojtka, aby to mělo ten správně neomšelej sound. Přičemž případný ženský vokály by obstarala Dara Rolins.
  • deridon
    aww NIN miluju a soundtrack Quake si poslechnu občas i dnes.. ale Black Ops 2? :(
  • .. Spevaka musi niekto zaplatit, tak to rovno zarataju k cene. Tu je ten problem. COD by bol lacnejsi na jeho pofidernu kvalitu... len hudobnici si vela pytaju.
    • To si nemyslím... poslední 2 alba byly ihned po jejich vydání zdarma ke stažení na jejich webu ... http://www.nin.com/albums/
    • Prdlajs by byl levnejsi.Ta hra se prodava jak rohliky ,takze s nejakym snizovanim ceny fakt nepocitej i kdyby tam hudbu delal nejakej Franta z horni dolni.
      Naklady na vyvoj jsou pravdepodobne pomerne nizke z duvodu recyklace vseho mozneho a presto ta hra stoji peknou palku kazdy rok *1* .
  • A ja myslel, ze Trent Reznor je exkluzivni fanda ID Software :)
  • Vy ste tady asi hudbou nedotceny decka co,kdyz se na "Trent Reznor" ptate "kdo"?:-D
    • Pethulla
      však oni do toho (možná) dorostou
      • bojim se ze ne, precijen NIN maji uz svou zlatou eru za sebou, leda ze by to dnesni decka za par let poslouchaly uz jako klasiku, jako ja ted kytarove pecky ze 70 let :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit