Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1. Je to Fantasy RPG s unikátními hrdiny a ne středověký, válečný simulátor.
    2. Neobléhají hrad, ale ruiny starého města Lordaeron.
    • XorxoxTalarius
      1) No to ze je to fantasy to dela jeste horsi ... prece jenom hrad napechovany "hrdiny" a oni se rozhodnou zautoci par pesaky ... ehmm.
      2) No kdysi to treba mesto bylo, ale zbyl z toho pouze hrad (ten muze byt i ve meste, to je vec), takze oblehaji hrad, nikoliv mesto
      • WoWko není o armádách, ale o Hrdinech. Fanoušky nezajímají záběry na armádu řadových vojáků, ale právě na hrdiny. A tím, že je to fantasy tak hrdinové mají unikátní schopnosti, kterými dokážou demolovat armády. A tito hrdinové se ve videu objevují na obou stranách. Pod ruinami Lordaeronu se nachází město Undercity, kde žijí zbytky přeživších z řad Forsaken, není to žádné válečné město/hrad s obří armádou. Chápu, že lidem, kteří se o WoWko nezajímají to může celé připadat trapné až infantilní, ale přirovnal bych to třeba ke StarWars, kde se rovněž vyskytují skoro až nesmrtelní hrdinové a spoustě lidem celé to universum může připadat absurdní a dětinské.
        • XorxoxTalarius
          No prave proto ze je o hrdinech, tak to nedava smysl tuplem, jelikoz Aliance tam ma dva a jinak same grunty, kdezto Horda ma minimalne 3 a jeste navic ma presilu. Takze pokud mi nechcete tvrdit ze se jedna o sebevrazedny utok, tak je to pekny nesmysl
          • Neboj je to vyrovnané Alience má větší staty *3* *11* *11* *11*
          • Aliance zase mela lepsi veze v AVcku. *15*
  • XorxoxTalarius
    Tak jsem se konecne podival na ten novej trailer na novej datadisk do WOW, boze to je strasna blbost. Kdo sakra obliha hrad s mensi armadou nez tvori posadka hradu *1*
    • No ty mas ale myslivnu, opravdu epickou. Doporucuji se zdrzovat komentaru, ze kterych vyplyva, jak si debilni.
      • XorxoxTalarius
        No pokud vam nevadi ze utocite na hrad kdyz nemate presilu, tedy je velice jasne ze tu bitvu nevyhrajete, tak bych se o debilite moc nezminoval.
    • Blbost je to mozna pro nekoho kdo o WoWku skoro nic nevi. Jsem si skoto jisty, ze u vetsiny fandu byla reakce na trailer minimalne slza v oku *4* Uz jen to, ze napisete oblehani hradu je dost vypovidajici *7*
      • XorxoxTalarius
        Slzu v oku jsem mel, smichy. A ted se mi tam dere druha, pri cteni vaseho komentare. S mim tedy vedet co v tom videu bylo, kdyz to nebylo oblehani hradu, ikdyz je tam jasne videt hrad, oblehaci stroje a tak dale.
    • TheGGG
      tvůrci blizzardu nemají ani potuchy o tom, jak udělat normální postavu a ty po nich chceš aby snad udělali nějakou uvěřitelnou bitvu... vždyť to cílí na číňany atd. *15* *15* *15*
  • Asi tezko bude W4, kdyz pribeh warcraftu pokracuje aktivne wowkem. Kdyz neoznamili nic k diablu, tak to znamena ze spis aktivne pracujou na D4 a pristi rok ho oznamej.
    • Nevim, jak moc to sledujes, ale ze pracuji na nejake Diablo hre je skoro jiste, protoze posledni dva roky byla spousta jobpostu u kterych byla vyhoda znalosti ze sveta diabla.
      • Ani bych se nedivil, kdyby to chteli pojmout vice do MMO, naznaky tam byli, když chteli udelat i multak v diablu a nejen coop pro 4 hrace, ale mysleno areny. To je muj osobní názor. Pokud by delali na této značce jako pokracovani, tak potrebuji pomalu prejit do jiného univers a prave Diablo ma otevrene moznosti.
        Naproti tomu mi nekdy prijde Warcraft, jako kdyby si to vic a vic cucali z prstu a snazili se skládat další a další udalosti (tedy i litani v case/dimenze).

        Kazdopadne ja jsem spis vic pro něco nového s nabojem, nez lepeni jiz stavajich universu. Mohli by vytvořit nejaky novy univers.
        • mnohem vic MMO, nez D3 to bude take skoro jiste, protoze jobposty byly i o MMO hre, ale to je ted kazda hra od blizzardu
  • Jeden z nejhorsich blizzconu za celou dobu sve existence, zadne oznameni o pokracovani D4 ci W4, jen dalsi trapny datadisk pro wowko, proste i kdyby tahle firma vydala mega-ho**o, tak ji za to porad budou nekteri ruce libat a hlavne nehorazne platit.
    • To je asi i tim, ze tato firma to mega ho**o dokaze opravdu krasne pojmout a udrzet si kvalitu, hratelnost na dobře urovni a to i tim, ze se o ty věci opravdu stara. Takze je tam i záruka toho, ze když si něco poridis a bavi te to, ze to za par dni nevypnou ale budou na tom makat a vylepsovat.
      • TheGGG
        h**vno přetřené na modro je pořád h**vno, že se najdou lidí co nemají vkus je věc jiná...
        • Aha, takže kvalitní starší CoD, i když ho už přetřeli aspoň 5x na ho**o, tak je stále kvalitní hra? Tak to pak chápu, proč to lidi pořád hrají. A já blbec jim skočil na tu jejich marketingovou kampaň.
          • TheGGG
            no tvůrci CoD alespoň umí vytvořit postavy co nevypadají jak lidé z pride průvodu... ale někdo asi nakorbené elfy se svítícíma očima, půl metrovým obočím a obrovským plastovým lukem má rád... no většinou hra pro lidi se slabým notebookem, co jsou rádi za cokoliv...
            • Na pride průvod chodíš akorát tak ty. Tito lidi chodí na comic-con, ale vzhledem k tvé inteligenci se nedivím, že sis to spletl.
    • Spíš sem čekal D2 remaster. D4 je mi už u zádele. Beztak to určitě bude další pastelkové MMO s bonusem navíc - mikrotransakcema.
      • D4 bude online only multiplayer pro jednoho hrace. A dropy nebudou vubec zadny, to uz si vyzkouseli na aukci. *15*
        • a ty se uklidni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit