Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaklínače mám rád, četl jsem to ještě na gymplu, takže srdcovka, ale myslím, že už je Zaklínače až moooooooc. Už to začíná být trošičku otravné.
    • Máš pravdu, podle mě je důvodem seriál, který se ještě ani nezačal natáčet a je potřeba udržet hype až do premiéry. Čili je možné, že budeme teď několik let zaplavováni v podstatě bezcenným "contentem" (mobilní hry, kartičky, dota, moba, eventy na facebooku, limitovaná edice křupek a plenek), který bude mít za úkol udržet povědomí o značce pro seriál. Kéž bych se mýlil.

      Zvuk jakoby odražených podzemních duchů je nejmocnější magie, jak víme z jiné fantasy série (proč někdo neudělá AAA+ open-world RPG podle ní?!)...
      • když už pozornost, tak by se mohli vysrat na kartičky, moba apod. balast a ohlásit remake/remaster jedničky třeba s novým combatem, jednička je pořád nejvěrnější předloze, následné díly už sklouzly místy i k "space opere".
        • To, že hra není úplně věrná knižní předloze, není nutně mínus.
          "Věrnost knižní předloze" je jenom prostě zbytečné rýpání a snaha najít vady na jinak skvělé hře.

          Tady jde o to, že kniha a hra jsou dvě úplně rozdílná média distribuce příběhu.
          V knize můžete číst vnitřní myšlenky hlavního hrdiny (snaha být neutrální i když většinou si Geralt stejně něco zvolil), zatímco ve hře sám hráč reflektuje hrdinu a je jenom na něm, co si o okolí myslí. Navíc druhý díl byl od vás špatný příklad, protože tam taky jste měli možnost zůstat "neutrální".
          • to je subjektivní, mě jde o to, že trojka je úplně jiný žánr fantasy než jednička a předloha...
  • Zaklínač je len prehypovaná priemerná RPG séria. V jednotke bol taký jemný náznak, že by vedeli spraviť 90kovú RPG v modernom kabáte, lenže sa vydali konzolovou cestičkou, rovnako ako Bioware. Dvojka Zaklínač je otrasná konzolovica, v trojke to trochu napravil ten openworld ale aj tak je to stále chabé.
    • niceguyfromrussia.ru
      nehovor mi že ty si ten maďar zo sector.sk čo každý deň spamuje tu stránku s lacným trollovaním...
      • Nie som Maďar, ani netrollujem. Vráť sa naspäť do Ruska, ďakujem.
  • Gratulujem a pojďme dál
  • Deset let mít první dva zaklínače v knihovně , sbírat GOTY a Enhanced Enhanced a ani jednou je neinstalovat :D Jó jsem odolnej a hravej , bohužel ne zrovna pro poláky :DDDD
    Uvidíme co Cyberpunk 2033 , to bude hned jinší káva (doufám v tom nejlepším a zatracuji dopředu cokoli jako druhý a vyšší díl Mass Effect), ...
    • tak o "kvalitách" cyberpunk 2033 lecos vypovída trailer s polonahou ženštinou i to na jake publikum bude znova cíleno
    • ty krávo tak tim bych se moc nechlubil pokud to je pravda
    • 77 ... No poláci ;)
  • To mohlo byt oznacene jako reklama, stejne jako to jejich video :D
  • MickeyMutant
    Ne, nic zajímavého mi neuteklo.
    • Akorát tvůj život Micky, akorát tvůj život..
      • MickeyMutant
        Dobrá poznámka s logickou vadou. A priori předpokládá, že ztracený život musí být zajímavý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit