Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale no tak lidi, vy si vážně myslíte, že autoři tohoto herního webu to dělají z čisté lásky a nadšení? Copak tu není nikdo,kdo pamatuje časy Excaliburu, začátky Score a Levelu? Dřív jiný přístup k informacím o hrách nebyl než zaplatit, pokud Vás ta reklama tady tolik trápí stačí najjít jinou alternativu bez reklam.
    • MickeyMutant
      Je to otázka míry. Tenhle týden tady byly velkoplošné zavírací reklamy + reklamy ve videích + bez varování explodující reklamy v galeriích + reklamy nad, pod, vedle a mezi články.
      • Asi tak. Ja som zarytý užívateľ Adblocku s tým, že na obľúbených weboch ho vypínam. Tu som to však dávno vzdal a reklamu cielene blokujem *9*
  • Jednalo se o mile prekvapeni. Kazdopadne pokud si nekdo mysli, ze Nintendo jsou jen rodinne a detske hry a ze temito kroky se firma snazi o nejake otocky a zmeny, pripominam, ze zrovna serie Doom vysla v minulosti jak pro domaci konzoli od Nintenda tak i handheld a to hned nekolikrat. A takove Call of Duty vychazelo roky pro Wii U, Wii i NDS uplne normalne.
  • MickeyMutant
    Zdaleka největším překvapením týdne se ale stala ZCELA NOVÁ KIA RIO jen za 269 980 korun!
    • Noup překvapení tajdnu je že všechny ty pi*odiní reklamy i s banánovacíma opicema zmizeli. Pís fajnlly ... mimochodem fakt vy ubožáci nestrpíte *moč* anglicky ? OOOOMG *11*
    • Ještě, že si kupuju auta a ne TOHLE. Rozesmívá mne ještě nejlepší český kombík všech dob - HNUJDAE.. Ale to jsem odbočil anechal se unést. *1*
      • Ochcávka, Felcka nebo Hnujdaj prasť jako když uhoď
    • Jack1947
      BTW asi to fixly už mi nic nevyskakuje *4*
    • houmrhoumr
      ja zas mam furt tu o tom jak tata koupil plysaka
    • pozor abys nedostal ban jako ja. zdejsi cenzori nemajji radi, kdyz poukazes na ty vlezly reklamy.
      • MickeyMutant
        By byli proti sobě. ZCELA NOVÁ KIA RIO teď visí i se svou NEUVĚŘITELNOU cenou na hlavní stránce a nejde zavřít.
        • Díky, hned si ji utíkám objednat!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit