Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlastik.plaminek
    Jenomže ten mynock fungoval spíš jako lekačka a ne rádobyvtipný moment.
  • jo, proto zabíjí synovce ve spánku.
  • https://cdn1.thr.com/sites/default/files/imagecache/scale_crop_768_433/2017/04/archerfilmfestival-web-img_4330_-_h_2017.jpg
    https://moneyish.com/ish/why-the-last-jedi-proves-that-star-wars-future-is-female/
    https://www.youtube.com/watch?v=uhE3Ox9pdLw

    Co jsi viděl za film? Poe-retard, Finn -retard, Rey- Mery Sue, Leia - Superman
  • Poe - odvážný, silný
    Finn - odvážný, silný
    Rey - odvážná, silná
    Leia - odvážná, silná

    Ok, Luke je zapšklý, sebelitující dědek co rezignoval na vše, ale to vyplívá z příběhu.

    Jaká je tvoje pointa? Vůbec mi nepřišlo, že by TLJ nějak tlačilo ženy...
  • "Totální vzor klaďase,kterej táhne nejstarší trilogii je tady degradovanej na ufňukance a zapšklého dědka,kterej neudělá NIC"

    A to se mi naopak líbilo. Protože lidi se s věkem mění.
  • Snoke byl naprostý trapas, co s nim udělali, bůh ví co je zač, ten film ti nic neřekne, klidně to muže být Temný Jedi
  • Snoke nebyl Sith asi jako neni Ortel nácek *1*
  • vidím, že předsudky jsou tvá silná stránka *4*
  • to není jisté, co však je zřejmé, že pokračují v tradici sithů, kdy učedník zabije svého mistra a nastoupí na jeho místo, Rey si to špatně vyložila, když si myslel, že ho může obrátit, stejnou chybu dělal Obi Wan s Anakinem
  • To nejsou Sithi
  • Popravdě to bude stejná blbost jak nové SW
  • mysli si, že jsme každý jiný a s úsměvem na rtech vyraž na Čertoviny ve 3D *4*
  • Hmm já vím, ze je to subjektivní, ale nevím, co si mám myslet o lidech, kterým se to líbí...
  • za mě solidních 8/10
  • mě sedne i Kylo jako záporák, zloduch s pochybnostmi, to nebývá časté, ten jeho přerod zavražděním místra je taková sith tradice, ale chtělo by to víc filmů s nim
  • Z duše ten film nesnáším..
  • Kdybych chtěl vidět nasraného důchodce, tak půjdu do Alberta,když je velká sleva na máslo. Ale ne kurník na SW. Totální vzor klaďase,kterej táhne nejstarší trilogii je tady degradovanej na ufňukance a zapšklého dědka,kterej neudělá NIC a ten úplněj konec je fakt výsměch.. To že je to první SW film (mimo RogueOne) kde snad nebyl lightsaber duel nemá smysl komentovat. Aha já zapomněl, kvůli lightsaber soubojům se vlastně na SW nechodí.
    Raději sejmeme Ackbara offscreen,abychom mohli dosadit Fialovou hlavu, kterou neznám, nezajímá mě, težce přehrává a vypadá, jak když sem spadla z ňákeho dílu Hungergames...Jinak gratuluju holky. Samé ženské ve vedení "Rebelů" a kolik jich na konci zbyde na tom Falconu. Hahaha well played!
    Rey asi kousnul nákej Force pavouk, pže ta prostě umí všechno na co sáhne. Nepotřebuje trénink. Stačí jí se jenom hluboce nadechnout a je to. Kam se na ní hrabe Pepek Námořník a jeho špenát.. Anakin byl v deseti (nebo kolik mu bylo) starej na trénink na jediho,ale tahle buchta odnikud je prostě zázrak. A dokonce zmlátí Lukáše, jak Marfuša starého dědka v Mrazíkovi. LOL. Ale dost žluče *3* Je mi líto herců, pže si myslím, že tam je fakt cítit, že se snažili úplně všichni. Ten film vypadá famózně, má fakt super hudbu, vesmírná bitka na začátku hustá. Ale máloco v tom filmu dává smysl a to je hrozná škoda. Každej dobrej moment nebo nádech na dobrou scénu je zazďenej...Jako jestli někdo chtěl vědět jak by vypadal díl SW, kterej by točil hipster,tak ať jde na TLJ *1* *3* Velké plus za Chewieho. Ten byl famózní *14* Teď si jdu pro kapesník abych si utřel slzy *1* *3*
  • vypadl kosotverec pred ina, zrejme html tag *5*
  • cobra byla ale fakt velka <>ina *1*

    ostatne jako vetsina filmu, kde figuroval sly
  • Ty to musíš mít velmi jednoduché.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit