Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GGG a bob, vy jste skutečná rakovina zdejších diskusí
  • TheGGG
    hrám se daří jako nikdy dřív, jedna hra roku za druhou, že člověk skutečně nestíhá kupovat. Zatím rozehráty TEW 2, wolf, nový AC a RT. Příští týden si jdu pro destiny 2... toto je nebe i peklo zároveň *14* *14* *14*
    • Souhlas. Hraju od 93 a ty důchodcovský breky jak dneska hry stojej za houby nechápu. Na Wolfa se těšim hodně, Assasin.. jaký je?
      • Jack1947
        Už jsou i nějaké ty recenze a dle nich opět nezklamal *3*
    • Odulin
      Mám to podobně.
    • proč porad provokuješ?
      • TheGGG
        je mi jasné, že zdejší zapšklé prostatiky to vytáčí, že si někdo normálně užívá hraní her... a dokonce to považují blbánci tvého formátu za provokaci, že mě snad baví dobře hodnocené AAA hry místo toho abych někde brečel a sypal prachy do pseudo-RPG retro průšvihů na glitchstarteru
        • "dobře hodnocené AAA hry"
          "retro průšvihů na glitchstarteru"

          Destiny 2 - 85, Assassin's Creed Origins - 83, The Evil Within 2 - 77

          Divinity 2 - 93, Pillars of Eternity - 89

          Ano, troluje... a velmi neobratně. Ale ať si poslouží. Jeho salt je delikátní a vždy pobaví. :D
          • jo nerikej mu blbe....on je regulerni ******
          • TheGGG
            no že to tam pětkrát menší počet retro fanatiků bez zaváhání nasází, skutečně o ničem nesvědčí... to by pak nejlepší hry byly od nintenda a já blbiny jako mario za top hru neberu...
            co kdy dobrého vypadlo z glitchstarteru? Každopádně vztekáte se pěkně, ale ta stará generace recenzentů odchází a AAA vládnou světu
            PS: že máš rád slané věci mě fakt nezajímá *14* *14*
            • Takže top hra je pro tebe recyklovaná ptákovina na pár hodin... *1* *1* ubohý *1* *1*
            • jasne že vladnou když je to levný mainstream. podobne vladne svetu mcdonalds kde v mekaci dostaneš misto syru kousek polystyrenu a misto masa mlety vnitrnosti s kuzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit