Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skvela hudba na konci, me to vratilo do dob battlefiledu 1942.
  • be lone wolf or play in a team... hm, tak to si nekoupim, nezminili muj playstyle - zabijeni vlastnich sniperu sedicich na antenach a podobnejch ho*nech
  • risa2000
    Zase jsem tam zahlédl stíhačku, jak letěla šedesátkou. Jinak jsem zvědav na ten "nový" commander mode. Jeho odstranění v BF3 byl jeden z důvodů, proč jsem o BF3 ani nezavadil.
  • Tady zrejme nikdy nepobezi videa v poradku co??
    Krome tech s reklamou.
  • na počítač nebo na hru *1*
    • Na oběd.
  • tieto bayovské trailery zbožnujem, čím viac výbuchov a padajúcich mrakodrapov tým lepšie ... ideálny liek na nespavosť.
  • Na Battlefield 4 se vážně moc těším, když si vezmu co hodin jsem strávil u BF 3 a i přes to se pořád královsky bavím a vídám/zažívám sitace, které by člově jenom těžko vymyslel... *3* Pravdou je, že rozdíl oproti "trojce" není v grafice nějak markantní, ale proč zásadně měnit něco, co celkem funguje, zničitelné prostředí bude zase jenom v rámci možností, i tak to ale vypadá, že se kluci z DICE celkem snažili někam posunout...Pravdou je, že tyhle čistě MP tituly potom ve finále vytváří spíš hráči, než samotný studio... *4* Po celým dni, kdy dorazím konečně do pohodlí domova, je tohle pro mě jeden z nejpoužitelnějších titulů a tak by to asi člověk měl brát, není to ARMA, kde se snaží o nějakou realističnost, není to ani Bad Company 2, čas jde prostě dál, hry se mění, lidi maj jiný názory, tady mi to přijde, že se snaží o co největší "zábavnej faktor", nebo jak to nazvat...A přesně o tom by hry měly být... *3* *5*
    • Když jsem hrál BF3 říkal jsem si co by mohli ještě vylepšit. Poté co vidím BF4 už vím co mohli vylepšit a bere to dech kašlu na názory lidí, že je to maskovaná BF3. Pro mě je to jedna z her roku!
  • Už mám připravené penízky. *4*
  • http://freesteamkeys.scanndownload.com/?id=234814 ...
    • Už s tím jdi do (!)
  • by mě zajímalo, kolik z vás bylo už v opravdovém boji, že tu mluvíte o realističnosti.
    • Magister_Peditum
      V antickém Řecku jsem taky nebyl a stejně poznám, že film 300: bitva u Thermopyl realistický není. *1*
    • promitac
      tak mierne odlisnosti sa najdu, mas len jeden zivot a pri vybuchu nedaleko od teba sa mas tendencie pos*at, ani ten autoheal nefunguje
      • Mě autoheal funguje, když se třeba říznu o papír chilku je to červený a za nějakou dobu jsem zase 100 %
        • promitac
          vymen papier za sekeru a ohlas vysledky *15*
    • Stará mi občas vyhlašuje válku, takže jsem pár operací už osobně zažil a můžu porovnat - hlavní je dobrý krytí, moc nevystrkovat hlavu a vhodně hodnotit situaci. Rozhodně do toho nelze jít po hlavě a prášit kolem sebe nevidím - neslyším, to by mě z takovou rychle stahovali z pole. Ještě mi něco utvělo v paměti ze ZVS, ale některý ty střety jsou fakt tvrdý. Ale nic takovýho jsem v BF neviděl, a jsem za to rád, rád si po skutečné válce odpočinu u něčeho míň uřvanýho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit