Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na Singl si BF moc nehraje, k tomu paleni vietnamciku, jiste si budete mit sanci zahrat i za ne, a spalit nejakyho amika, hraju hry X let ale rozhodne me nikdy nenapadlo ze je neco nejake silene ze strilim toho nebo onoho, nebo jestli sem mu hlavu urizl nebo rozslapl, ve skole ani nikde jinde jsem kazenske problemy nemel, takze nvm co je tak hrozneho pokud je to ve hre.
  • Na tohle jsem už asi starej, záběry, kde pálí nebohé větnamce plamenometem mně doslova nakopávají. Tohle už vážně ne.
    • Problém s odlišením hry od reality ?
      • Takový problém ani mít nemusí stačí si jen představit že se tohle opravdu dělo.
  • Co bude součástí balení krom hry? Cd-key ? Nebo zustane Cd-Key ze základní hry BC2 ?? *7*
  • Zvuková extáze
    • Pete.palis
      a to když si v menu zapnete kvalitu na válečné nahrávky, tak to je teprv orgie!!;)
      • Zapnul jsem si "wars tapes"a nevěřil svým uším-je to mazec.Doporučuju!!!
    • Presne! Zvuk patri k tomu nejlepsimu co jsem kdy slysel. Slyset je proste uplne vsechno i na velkou vzdalenost a kvalita a hloubka zvuku je bozi. Celej zazitek je diky tomu o dost intenzivnejsi kdyz uz tak je to hrozna rez :o)
  • janchor
    Dobrej knockout zákopům z Black Ops.
  • Krudanze
    skoda ze neudelaj singleplayer
  • codmw2 je proti bc2 nic moc - hral jsem oboje a bc2 je o dost lepsi
  • jn cod bo sem koupil bohu dik za levno hral sem tak tyden :-D. bfbc2 je sice o dost náročnější ale stojí to za to si pořídít, sice ho hraju mín ale kdys k tomu sednu tak snad pokazdne to je nějakej zážitek. a vietnam si určitě pořídím.
  • Jupi jipi jej! Tohle si o poradnej vietnam proste rikalo!

    BC 2 je proste kral akce!
  • Já tohle mooooooc chci ale nechci samotný BC 2 :( Chjoooooo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit