Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Huraaa pandy se bliziiii v dalsim datadisku dodelame kralicky a pokemony a dilo bude hotovo :-)))))))))))))))))))))))))))
  • Po delsi dobe jsem mel moznost se do hry lognout, protoze jako jeden z mnoha pitomcu i ja jsem Blizzardu naletel na hov*dinu zvanou Diablo III a koupil si anual pass no a ten mi skonci koncem zari, dodnes se mlatim do palice kolik, ze to zbytecnych penez jsem dal Blizzardu ...

    Nicmene v dobe, kdy jsem anual pass kupoval, tak WoWko jsem jeste hraval, ale netusil jsem, ze uz budu hrat jen cca 2 mesice a hra me uplne prestane bavit.
    No abych to zkratil, po 7 mesicich jsem se z ciste nostalgie a kapky nudy logl do hry, ze bych snad i zkusil pokracovat, tam kde jsem skoncil, ale ono to jaksi nejde, vsechno v teto hre mi prijde naprosto fadni, obehrane, velice nudne, bez spetky napaditosti, dokonce i graficky mi to prislo odpudive ani nevim proc, kdyz u teto hry jsem nechal tolik zbytecneho casu 4,5 roku ... v general chatu porad nudne a stejne hlasky LFG, LFM ... i kdyz uz v mnohem mensi mire, je videt, ze jsou prazdniny a wowkari presedlali na farmeni Diabla atd.
    Kazdopadne porad jsem si tak nejak podvedomne rikal, ze se jednou vratim, ale opravdu to nejde, blok ktery se ve me vytvoril je daleko vetis nez jsem si opravdu pripoustel a aby jiz pokuseni nikdy nebylo vsechny postavy co byly na accountu jsem deletnul a ze toho bylo - 6 x 85 lvl z toho 2 postavy achivy pres 10000, vsechny veci a velice slusny gear + cca 250 000 goldu letelo nenavratne pryc.

    A mohu si rici jsem konecne volny :-))))
    • Shania
      Takových jako ty jsem za ty roky potkal už desítky, po nějaké době se stejně vrátili a prosili o obnovení postav:) Znám dokonce jednoho, co to takhle udělal 3x:)

      Pokud chceš záruku toho, že už se nevrátíš, tak je efektivnější účet někomu dát.
      • Navic ocekavam prichod GW2 popr zkusim hrat TERU kde me to dost laka, takze alternativa tady je.
      • Myslim ze niko-li, pokud jednou smazu postavy, tak se jiz nikdy do her nevracim, stejne jsem tak udelal u Lineage2, Aionu a ted u WoWka urcite jsem si jist, ze expit znova od zacatku nebudu a zadonit o navaceni postavy uz vubec ne. Pro me je to definitivni konec.

        Ucet neprodavam v navaznosti na battlenet, kde mam SC, ktere hraji.
  • prvne by meli zrusit pvp veci mimo areny a bg, nebo hru prekopat uplne bez resilky. osobne vubec nechapu proc v pvp existuje nejaky rozdil v equipu hracu. mel by rozhodovat jen skill a jako odmena by stacil nejaky ten titul, mount, nebo unikatni skin pro predmet..... ve world pvp pak samozrejme by mel equip uz delat rozdil, ale ne za cenu toho, ze vam po raidech a dungach budou behat deti s resilkou na kazdem itemu
    • dá se to přeložit alespoň do Angličtiny?
      • First, they should either forbid PvP items outside of BattleGrounds and Arenas or completely remove resilience from game. Personally, I dont understand why an equipment difference even exists for players in PvP. Only skill should be the deciding factor and as a reward some title, mount or weapon skin should be enough..... In world PvP, there should of course be a difference in equipment, but not for a price of kiddies-in-resilience-gear running around in dungeons and raids.

        Nebol to moj najlepsi vykon, ale aspon nieco ;-)
    • jindra.veliky
      cim vice tomuto prispevku rozumite, tim vice se za sebe musite stydet ve spolecnosti
      • Kozy
        to znamená že nechodíš ven?
  • Trol.diskuzni
    Bez každotýdenního víkendového WOW průjmu zde na Games.cz by můj život rozhodně nebyl kompletní... Ellendwayi, díky! *14*
    • deridon
      a bez každodenních tvých průjmu by byla má diskuzní čtivost, tak krásná *14*
  • jindra.veliky
    Clanek o Wowku jako darecek (kouknete kdo ma svatek) pro me od tiscali...to jste nemuseli *3* *14*
  • Kr.Pa
    Já myslel že na PvP jsou lepší MOBA hry, ne MMORPG
  • sankuri
    "PvP je z dlouhodobého hlediska jednou z nejdůležitějších složek WoW"
    Jsem se zase jednou ze srdce zasmal:-)
    Edit: Hned jsem si vzpomel na: http://www.youtube.com/watch?v=Ufq8wp2Ek3w
    • Co to má, sakra, znamenat? Chápu tě, že ses zasmál, ale příjde mi smutný smát se tomu, že je někdo pomatenej. Nesměješ se taky lidem na vozíčku. Čepicí kryje díru v palici.
      Co dokážou podělaný názory na hru udělat z lidí za dementy, to nezvládli komunisti za 40 let...
    • no_matter
      Je mezi váma někdo kdo při hraní na PC nosí čepici? *1*
      • sankuri
        Ja se poucil z kamose ktery snad od desiti let nosil ksiltovku vpodstate nonstop a dneska je mu 26 a je uplne plesaej diky tomu:-)
        • Tak plešatej určitě není kvůli tomu, že nosí často čepici. *1* To je hloupost *3*
          Jinak třeba ta čapka má i praktický využití. Takový lidi hrajou i jiný hry než WoW, napadá mě třeba Oblivion. Tam bylo sluníčko po ránu pěkně ostrý a někomu to může vadit. *1*
          • MrSanta
            Třeba má tu čapku právě kvůli plešce a stydí se za ní *15*
            • Cahir
              Motiv a důsledek se ovlivňují navzájem!
    • Shania
      Rated BG a areny jsou na pomerne slusne urovni, pokud hrajes s premadu partou.
      • sankuri
        To byla ironie?
        • Vrook
          Samozřejmě. Přece by sis nemyslel, že někdo může mluvit pozitivně o obsahu hry, která neni GW2. *7*
          • sankuri
            Osobne bych spis srovnaval s LoLkem
  • Ono na battlegroundech neni moc co měnit (není třeba) horší to je s dostupností itemů a celkově špatný systém "capů" apod. blbostí
    • jindra.veliky
      horsi je to s celym WoWkem *6*
  • Kozy
    Hate na wow za 3..2...1....
    • xD predbehl si me

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit