Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • repley
    Zeptám se jako úplný hlupák. Nikde jsem se o tom moc nedočetl, ale zajímalo by mě jak to bude se "singleplayerem"? Bude to něco jako Diablo 3, že si půjdu sám a budu plnit úkoly sám v online světě, ale jen když budu chtít, tak si pozvu kamarády, nebo tato možnost vůbec nebude? ... Protože na Uplay nemám nikoho v přátelích a taky čas kdy hraju není úplně nejlepší abych se s někým domlouval na hraní. Ale jinak mě ta hra poměrně zajímá, tak bych si jí rád koupil. Ale když nebudu moci hrát sám, tak pro mě ztrácí cenu. Víte někdo jak tohle bude vypadat?
  • Co se stalo s grafikou? Teď to vypadá na 720p na low/medium detaily.
    • nekdo jim rek, ze to opravdu musi vydat na konzole, to uz je klasickej scenar
  • Grafika o dost horsi nez z puvodni ukazku. Vic se zatim usuzovat neda
  • To je ta hra, co se před pár roky prezentovala ukázkou ze hry ? Jsem myslel, že už to pár let běží. A ono už to skoro bude hotové *1*
    • Ono je v módě hráče napínat. Podívej DOOM, The Last Guardian teď se nám doslova roztrhnul pytel s hrami které se tvářili že nikdy nevyjdou.
  • Fakt nevim proc se me mermomoci snazej unudit k smrti tema priserne patetickejma kecama... celkove ten trailer je to nejnudnejsi a nejblbejsi co jsem zatim videl.
    Mnohem vic bych uvital kdyby konecne vypustili nejakej gameplay kterej neni trapne naraficenej a ukazali vic o mechanismech te hry.
  • Snad to nedopadne takhle: http://41.media.tumblr.com/0079ba62fff347516d4c97d56fa1062f/tumblr_niciynygq81st4oayo1_1280.jpg
    • A co by si chtěl od krabičky za dvanáct tis.? Fotorealistickou grafiku? Konzole na víc nemají výkon a dvě třetiny PCčkářu nerozjedou na full ani tohle. V porovnáni s Fallout 4 je to stále ještě pastva pro oči.*6*
      • Však s Vámi souhlasím *7*
  • Morraw
    Division mě hodně zajímá.K Ubisoftu mám své výhrady, ale na jeho nové hry se vždy těším, co přinesou.A když se to vezme kolem a kolem, tak jeho série nemají vpodstatě žádnou konkurenci. Líbilo by se mi, kdyby do svého portfolia ještě přidali nějakou novou velkou RPG sérii.
  • zvláštní, jaký aspekty reality si ubisoft vybírá *15*
  • Luckiller
    Musím se zeptat. A ano, bude to uštěpačné. Zajímá tahle hra vůbec ještě někoho?
  • pekne tu grafiku od posledni ukazky okrouhali... and that ain't even my final form *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit