Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zavani to sandboxem... pokud to tak bude, tak to bude pecka :)

    ... btw. Super, ze zadny romanek nebude. Vzdyt patri ME a ne nejakemu vertexovemu hejhulovi :))
  • Tohle je skutečná Lara Croft... A je pravda že se mnou žádnej milostnej románek neměla... *1*
    http://www.tombraiderlive.com/ima/common/M06/SHQ/model_karima_screen08.jpg
    • too fat *1*
      • Cože... *11*
        • Že si moc tlstý *1*
  • Archeoložka jo? Hmm
    • Buť to, alebo nekrofilka, jedno z toho.
  • No, za sebe musím říci že původní Tomb Raider koncept mi seděl více (tedy zatím to tak dle dostupných informací vypadá). Naopak nový vzhled hrdinky je dle mého poměrně podařený.
    Takže, vzhled by mi nevadil, co mě naopak vadí je ten herní styl který podle všeho tíhne k survival hororu a akční hratelnosti, a toho se obávám jak to dopadne.
  • jindra.veliky
    aspon zustane volna pro me jinak doufam ze vydaj i modovaci nastroje aby mohla komunista udelat nude mod jako v Anniversary *14*
    • No, "komunista" by ji nejspíš postavili ke zdi s popravčí četou, ale komunita určitě nějaký mód vyrobí *1*
  • DarkHawk
    Jak zaniklo studio Core Design, tak s ním zanikl i starý dobrý Tomb Raider.
    Tohle ostrovní dobrodružství pro náctileté pojmenovat Tomb Raider? Ta holka s lukem si může být v naručí koho chce, protože to není Lara. Co se tyče Crystal Dynamics ti dělali taky slušné Tomb Raidery, ale chcou něco nového a vymýšlejí uplné kraviny. Prvně Lara Croft and the Guardian of Light pohled zvrchu a ted tohle.
    • Mechwarrior_bw
      myslíš, že Lara nebola nikdy mladá, neskúsená a zraniteľná ? Celý reboot koncept na ktorom stojí je výborný a nakopne celú sériu na správnu cestu... už to bolo skutočne potrebné.
      • Trol.diskuzni
        No, řekl bych, že mladá a zranitelná opravdu nikdy nebyla, jelikož se jedná o smyšlenou a tedy neexistující osobu. *4*
        • Tobe nekdo v detstvi nakecal, ze jezisek neexistuje a ted mas pokrivenou realitu, vid..

          ... neboj, to bude dobry.
      • DarkHawk
        dexter: co to meleš? *1*

        s obřím poprsím, měla krátké, přiléhavé oblečení.. kdyby takhle vypadala i v novém TR tak ok.

        Myslím že už sem to i psal. Prostě tihle hrdinové/hrdinky by se měnit neměli. Teď chápu ty lidi co nadaváli na ten nový vzhled Danteho v DMC.
        Ok takže nakopneme i novou serii Duke Nukem. A uděláme Duka, jak bude mladý a nezkušený a zranitelný. A bude se teprve učit mluvit sprostě a střílet ze zbraně.
        http://3x.cz/di-ZBYN.jpg
        • CRYPT
          souhlas
        • on je rozdil udelat z Danteho fetku a z Lary udelat takovou peknou holcinu, fetaci sou me proti srsti jedina hra kde sem hral fetaka je fallout kde sem hral maniakalniho zfetovanyho radioaktivniho kanibala mel sem i perk na pozirani ghulu :))
        • Mechwarrior_bw
          "s obřím poprsím, měla krátké, přiléhavé oblečení.. kdyby takhle vypadala i v novém TR tak ok. "

          to si mal napísať skôr, pokial obrie prsia a priliehavé oblečenie je to čo podľa teba robí Laru Larou tak potom zrejme nemá zmysel v tejto debate pokračovať.
          • DarkHawk
            Mě jde jen o to, že nevypadá stejně. Jak ten nový TR vyjde tak si ho vyzkouším a zahraju. Ale už to prostě není ten TR co býval. Větší radost by mi udělal Tomb Raider 3 v HD remaku.
            • Mechwarrior_bw
              ako som písal po reboote budú určite nasledovať ďalšie diely, kde už to bude znovu Lara taká akú sme si všetci oblúbily, celé to bude iba viac tlačené k realizmu čo ale skutočne nie je na škodu. A TR3 mám ešte dodnes na poličke, takže viem ťa pochopiť. Ale už sa proste musela urobiť nejaká deliaca čiara...
            • DarkHawk
              Tak ty HD remaky jsou jenom pro PS3.
    • Hairy_Ass
      Dobrodružství pro náctileté....heh, a co pak v tom případě byly díly Tomb Raiderů před tím, kde Lara běhala s obřím poprsím, měla krátké, přiléhavé oblečení, předváděla akrobatická čísla jako v cirkuse, a masakrovala kostlivce a podobnou havěť ve velkém? *7* *1* *1*
    • ty nemáš žádné právo určovat co je a není tomb raider potažmo Lara, na to mají právo jen a pouze tvůrci tohoto díla, tobě se to jen může líbit nebo naopak... a když se ti to nelíbí tak neříkej že to není co to je pač je to to co autoři tvoří jako tomb raidera s larou, kup si značku a pak si vyrob třeba nového deathwinga promězamě....
  • Co je to Tomb Raider? *1*
    • Trol.diskuzni
      Bohatě stačí vědět, kdo je to Lara... *3* *14*
      • A kdo je to Lara? *15*
  • Taky kdo by ji chtel videt v naruci jineho muze?
    • nebo ženy.... oh wait.
    • já! mám rád trojky..
      • Trol.diskuzni
        A nemáš lepší ruskou než švédskou? *4*
        • NE, na koně se blbě leze bez štaflí... *3*
  • Veskoslav
    Tak hlavně ať má pořádné!! Zbraně samozřejmně:)
    • Má parádní! Luk ftw *1*
      • .. a co teprve ty dvě... pistole *13* YJR
    • he he he
    • Trol.diskuzni
      Podle toho obrázku v článku to vypadá, že bude! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit