Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může někdo na beton říct, že půjde o lepší verze než z XBOXU 360? Protože na Xboxu 360 Legend a Anniversary jsou v Next Gen grafice. Co jsem viděl videa na youtube (SROVNÁVAL JSEM LEGEND), tak je vidět, že PS3 verze má oproti PS2 lepší textury, ale že by textury byly lepší než z XBOXu 360? To se mi nezdá teda.. srovnávejte podle úvodního videa, jak Lara leze po skále a pak skočí na plošinu a stojkou na ní vyleze.. poté už hráč hraje..

    Oficiální videa k tomu nikde nejsou, trailer, nebo tak, aby člověk mohl pořádně vidět.. prostě se mi to nějak nezdá.. jestli to nebude tak moc pěkný jak na XboXu 360, tak jsou to šulínci *12*
  • A PC verzie ? *11*
    • sleepless
      Nada
  • nevejde jim to na blu-ray? a to s tím budou co dělat *1* *1* dyk ty 3 by pomalu vešly na jedno 2-vrstvý DVD *2*
    • Tak to zas trochu přeháníš, protože na PC tyhle hry měly dohromady asi 15 GB, po instalaci ještě o dost víc. I tak ale myslím, že když už ne jednovrstvý, tak dvouvrstvý blu-ray disk by měl bohatě stačit...
      • souhlas,50gb preci nejde zaplacat :-)
  • tak tohle je opravdova lahudka a za ty penize,jasna volba.jeste by nebylo spatny kdyby se udelal remake druhyho a tretiho dilu a ze se anniversary povedl.underworld je taky dobry
  • Bylo by smutné, kdyby ty verze nebyly graficky kvalitnější než v případě Xbox verze. Alespoň pokud jde o kvalitu textury.
  • Vypada to docela zajimave, o takove kolekci jsem dlouho uvazoval. Cena je navic velmi prizniva...mam se nechat zlakat?
    • jasna vec :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit