Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hitokage
    Doufám v úspěch, mít první čtyři díly v jednom HD remaku je snad jestě víc, než jsem kdy mohl přát.
  • CRYPT
    Co na tom kdyz to delaji jen na konzole... Ja jako HC paran dilu THPS na PC mohu rici, ze to vypada fantasticky, ale je mi to s prominutim k hovnu, kdyz si to nezahraji a konzoli kvuli tomu kupovat nebudu
  • Já do toho asi půjdu ,jako teenager sem to hral dost a hodně mě to bavilo .už jenom z nostalgie koupím asi ;) .Jo a měl jsem warez .tak aspon ted značku podpořím když už na to mám peníze a dala mi tolik hodin zábavy.
  • Veskoslav
    Kde jsou ty doby, kdy člověk smažil Hawka a překvapoval své kamarády triky, které dokázal při skoku přes rotující helikoptéru udělat. Myslím si, že generaci po nás už to moc říkat nebude. Ale všechno může být jinak, že?:)
    • Uprímně, také jsem se nahrál spousty a spousty hodin THPS 1, 2, 3, a hlavně 4. Nicméně, potom, co jsem si jednou vyzkoušel ovládácí schéma her Skate, mne již THPS nikdy nebavil. Nevěřím tomu, že s HD remaky se něco změní.
  • montatatana
    soundtrack bude taky puvodni? :)
    • Overwatch
      To by bylo boží, ten mi zní v uších dodnes. Ale pokud vím a pokud se nic nezměnilo, tak někdo z Acti řekl na téma stejného soundtracku že "probably not" :(
      • hitokage
        Snad tam bude možnost pustit si vlastní hudbu, pak bych původní soundtrack sestavil sám :-)
    • Doufám! Dub Pistols, Papa Roach, RATM.. *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit