Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    U mne netreba rozepisovat, protoze kolik hodin ja nahral u cele serie TH se neda vubec srovnavat s zadnou jinou serii. Nejvic u THPS2, ale smazil jsem i THPS1 a potom i dalsi dily. Kdyby tam byl nejakej super nalestenej MP sel bych na 100% do originalky.

    BTW ted vidim ze to je pro konzole, takze muzu to rovnou zabalit. Serou na PCckare
  • MishKonn
    To si vážně neuvědomujou, že po vynalezení modelu ovládání, který používá SKATE, už tohle prostě není zábava?
    • Tak zábava to je, ale ty stometrové skoky mě sraly vždy. A hlavně v replayích.
      • PS: taky mě více láká SKATE. Možná až vyjde další generace XBOX, tak si ho pořídím i s konzolí za pár šupů jenom na to.
  • No jasny , pri tehdejsich grafickych moznostech se dalo pochopit proc jsou ty triky , 100metrove skoky a dalsi kraviny tak nerealne a cela hra byla spise arkada. Dnes uz to nechapu... Vzdyt se toho da tolik vylepsit ale na to jsou asi vyvojari asi prilis zhnili ci neschopni. Co takhle treba lepe propocitat skoky , vzit z prkna hyperpohon a nahradit ho hracem , oderky na obleceni a realna zraneni ci treba modely realnych/nerealnych mest s civilisty ?!
    Dalsi hra co si primo rika o warez a 2h pozornosti...
    • Ono se to dalo hrát i "reálně" stačilo nedat ani jeden bod do skillů a už ses musel docela snažit aby si před grindem stačil dát i pop shove-it :)
  • Jediné dva mínusové komentáře lidem co se zmíní o SKATE :) Že si to tady místní urputní PC pařani nemůžou zahrát nic nemění na tom, že skate serie je snad ve všech aspektech mnohem lepší .)) thps bylo fajn jen proto, že tady vlastně nic jiného nebylo...
    • Anal.S
      Já se teda taky počítám mezi urputné PC pařany, ale SKATE je jedna z mála her co jsem hrál na současné generaci konzolí a zároveň snad jediná, která na PC opravdu chybí.
    • haha přesně tak..mluvíš mi z duše.
  • Ahh.. nikdy nezapomenu ty hodiny, co jsem stravil u THPS3 :D Ty nekonecne "kombicka" na mapach Los Angeles, Airport nebo Rio.. :D Na to proste nejde zapomenout, THPS3 me tehdy neskutecne bavilo a ted kdyz o tom premyslim, tak me to docela laka opet si to zahrat ;)
  • To zpomaleni pri letu je tezce na ranu, resp. to ze se to porad strida, rychle, pomalu, rychle, pomalu ... *11* Tonyho jsem kdysi davno hraval 2 a 3 a tohle opravdu vypada hur.
    • Z jednoho videa nemůžeš soudit
      • Dobre, abych se vymackl korektne, tohle video vypada hrozne *2*
  • chci to i s původním souundtrackem *1*
  • jeeeej,to mi pipomina prvni dil,co jsem hraval na PS1 a byla to nesmirna zabava.Skate a tyhle novy me uz pak tolik nelakaly. Oproti prvnimu dilu byly uz moc zamereny na realno a mese libily ty nesmyslny dlouhy slidey a skoky v ty jednicce.proste starej dobrej tony coco pro pinochio
  • Anal.S
    Technologicky to vypadá hůř než pár let starej Skate, přes ten barvnej filter není vlastně ani pořádně vidět co se tam děje a i ty animace vypadají snad nejhůř z celé série.

    + jestli je destrukce překážek největší featura co můžou ukázat tak potěš pánbůh.
    • Anal.S
      Jó... pro ty šťastné jejichž nejoblíbenější barvou je žlutozelená je tohle společně s NFS: Most Wanted asi nejdokonalejší vizuál poslední dekády, pro ty ostatní co mají rádi i ostatní barvičky to je utrpení.

      Nesnáším lidi co si myslí že tónování, vysokej kontrast a anamorphic lens flare jsou vrcholem fotorealismu.
    • Pokud nosíš brýle, tak si je vyčisti a pokud ne, tak si je kup.
    • píšeš bludy
  • spis Matrix...same slow mementaky *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit