Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bude stačit stylovej punk-rockovej soundtrack + atraktivní lokace a budu spokojenej
  • VortexCZ
    Tony Hawk 2 stejně nic nepřekoná.
    • kubi-wan
      U mě ho překonává jen trojka, kterou jsem jedinou celou dohrál (a měla Dartha Maula) *1*
  • Tez bych uprednostnil radeji Skate 4, ale protoze zadna poradna skejtova hra nevysla uz roky, vezmu za vdek i timto.
    Ovsem jsem zklaman z grafiky, kdyz uz arkadu, tak aspon s poradnou grafikou. Puvodni spekulace o PS4 verzi mi davaly nadeje, ze se s oldgen verzi nepocita... co se da delat.
    • zahraj si HD verziu povodneho THPS pride mi krajsia ako toto :)
      • Hral jsem a vubec me to nenadchlo. Kdo vi, mozna uz by me nenadchl zadny THPS a dokud nebude Skate 4, budu nestastny:) Kdyby ti kulisaci z EA predelali aspon skate 3 pro PS4, ani by nemuseli nejak zlepsovat grafiku.. vyssi rozliseni + AA a byl bych spokojen. Nemel jsem prodavat PS3 :).
  • Tony Hawk hry mám rád ale tahle mě alespon graficky zrovna neoslovila, všechno vypadá jak z vosku nebo z plastu... má to vizuál spíš old gen než current gen, ale tak hratelnost přebjí vše takže uvidíme *4*
    • asi sa budem opakovat ale budis :D zahraj si HD verziu povodneho THPS pride mi krajsia ako toto :)
  • WWladCZ
    A bude tam cheat na Shreka?
  • Jack1947
    Jsem rád že ještě zapnu Xbox, zatím jsem ho nezapl od té doby co mám novou grafiku, nebylo proč *9*
  • Zatím mezi těmi všemi skate hrami se mi nejvíc líbilo Skate 3 na Xboxu. Škoda, že takový žánr se na PC jen tak nevidí. Stejně jako třeba kvalitní box či hokej.
    • na myši a klavesnici by to stejně nikdo nehral... ale pokud pripojis Xbox controller k PC... vsechny konzole sou razem nahovno :D
      • Tak Xbox ovladač má k PC snad každý normální hráč ne ? S tím jakoby počítám :D
        • Jo no, ale Xbox one ovladac uz k PC bezdratove nepripojis, coz je pech, pokud hrajes na televizi par metru od PC bedny. A od doby co jsem hral Mortal Kombat X u kamose na Xone to nejsem doma na starych Xbox ovladacich ochoten to hrat:) Dpad je fakt strasny.
  • No mně, jakožto fanouškovi, se nezavděčej, pokud to nevydaj i na PC.
    • nightborne
      Taky bych si to vcelku rád zahrál, mno... ale co už, jindy =)).
  • tonyho uz davno vysachoval skate se svym revolucnim ovladanim.. kez by radsi udelali skate 4
    • Na ovladani na ktery se clovek adaptuje za chvili, naprosto kadi pes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit