Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi ještě berou Destructiod vážně?
  • Zayl
    Já si z prvního aktu TW 2 (víc jsem nevydržel) pamatuju nejvíc dvě věci. Blind AoE na kouzlech který totálně rozbil hru a neustálé fady z bílé(a záblesky při kouzlení). Dvě noci jsem zkoušel hrát a dvakrát mě z toho bolela hlava.

    7/10 si hra rozhodně nezaslouží, pokud definujeme 5/10 jako hratelný průměr. Každopádně pokud se trojka zlepší stejným poměrem co dvojka ku jedničce, je na obzoru solidní hra.
  • misho8723
    Práve som si pozrel po dlhej dobe film JFK a síce som naladený na konšpiračné teórie, tak v tomto prípade tomuto neverím. Po prvé, napríkald IGN nikdy nevenovali dáky väčší priestor Two Worlds 2 a ich hodnotenie hry je jedno z najnižších čo sú na nete. A žeby si vydavateľ dovolil podplácať iných, nato nemajú ani prostriedky, ani moc, ani vplyv, v podstate teda nič.
    Mňa osobne TW1 vôbec nebavilo ale dvojka je lepšia vo všetkých smeroch (okrem inventára, samozrejme). Čiže jednému sa hra môže páčiť, inému nie. Je na tom niečo prekvapujúce? Ja si myslím, že rozhodne nie.
    • Překvapující je, že s tímhle "Čiže jednému sa hra môže páčiť, inému nie." nesouhlasí TopWare, jinak bych ale řek, že vliv jistej maj - poskytovýní preview/review verzí....
  • Myslím,že TW2 je jedna z nejlepších her minulého roku a proto nepotřebuje žádné podvody .... spíš onen podivnej server je asi ublíženej a má lehčí komplex....

    to Markus : co to meleš za nesmysly o xsupr áčkovejch rpg????? Jmenuj !!!! Typuju,že pro tebe je supráčko RPG Arcanie ..... prober se !!! No typuju tě na 14 a konzpli-to tě omlouvá!!!!
    • Teď mě nenapadá, které dobré RPG loni mohlo vyjít ... ale chceš tím říct, že je TW2 mezi slepými jednookým králem ano? :-) To pak jo. Ale historicky ... jmenoval bych Oblivion, starší a lepší Morrowind jak jsem zmínil níže. Morrowind byl ve svý době fantastickej, kéž by někdo přišel s další evolucí. TW2 mi přijde jako konzoloidní kopie toho co tu bylo xkrát. Jmenuj co nového přináší? Pokud nic, tak v čem je nejlepší? Pokud nic, tak chápu, že pro ty co paří vedne v noci a nemají co jiného, dají TW2 za vděk.
      • No,myslím ,že Divine2(ta kompletní s datáčem) a nebo Drakendang Řeky času nebyly špatný RPG,spíš naopak,Falout New Vegas taky ušel ..... Samozřejmě Morowind byla jedna z nejlepších her,Oblivion byl sice vizuálně nesrovnatelně hezčí ale herně se mi líbil míň,zejména kvůli obchodování .... Na TW2 a třeba Divinity2 se mi doopravdy líbil vývoj postavy ve starym stylu(myslím u TW2 to bylo nutné zapnout) .... naopak Dragon Age či zeména Mass Efect 2 v tomto ohledu byly podstatně slabší.... mj nedavno jsem dohrál NWN2 a tam mi vadil systém boje(stejně jako u DAO či Zaklínače-člověk si na ně musí zvykat .... naopak TW2 byl v tom směru OK včetně příběhu plném zvratů ..... Samozřejmě ve dne v noci nepařim,jsem na to starej a kupuju jedině RPG hry,těch moc není,tak by to ani nešlo .... za celý loňský rok jsem koupil pouze Drakensang,Divine2,FaloutNV a letos TW2..... to by nevydrželo!!!!Navíc teď hrozí jen Zaklínač.Dragon Age 2 bez češtiny by byly vyhozený peníze a než češtinu někdo amatérsky zvládne bude už hra ve slevě .... o jiném RPG zatím nevím...
      • Fallout New Vegas
  • miker17
    Destructoid je pochybný server něco jako Fox news
  • No osobně bych řekl, že two worlds two je jedna z mála her, které jsem dohrál do konce se zapálením a je mi jedno jestli vyrobci někoho upláceli, nebo ne, je to dobrá hra a hodně zabaví.
  • TW2 je hra pro velmi nenarocne hrace. Neni spatna na obcasne zabaveni, ale herni principy se po čase opakují pořád dokola. Ovládání dnešní standard.... Grafika je pěkná, ale pokud nemáte rádi HDR osvícení, možná se vám budou všudypřítomné odlesky a oslnění okolím zajídat. Osobně bych dal hře 68%
    • USER47
      Takřka všechny efekty typu bloom/motion blur/dof/hdr atd se v externím configu dají nejen úplně povypínat, ale dá se i nastavit i jejich intenzita, takže si to člověk může velmi detailně vyladit...
      • Díky za tip :)
  • Podle mě to není ojedinělý případ. Naštěstí si ještě mnoho hráčů stále umí udělat názor na hru samo.
  • Ja som s Two worlds 2 spokojny a premna to bolo prekvapenie...pekna grafika,dlha herna, dokonca som hru presiel tak som spokojny ze bude i trojka
  • Mě teda fakt ke koupi hry přiměly DE recenze, který nešly pod 90%, pak jak se to rozjelo pryč z Německa do celýho světa, hodnocení se snižovalo až na současných asi 77% na metacritic a já sám bych hru označil jako nadprůměrnou, ale rozhodně ne jako 90% a víc....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit