Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no tenhle díl mě zklamal, ale po dlouhé úvaze . ) musím uznat, že s AI to asi nebude jednoduché - udělat ho bezchybně. Jelikož vpodstatě AI, které by bezchybně ovládalo v BITVĚ všechny jednotky a ještě provádělo taktické operace a nečekanosti proti hráči v této hře, by muselo být dosti propracované .
  • Ja creative Assembly nevěřím od dob napoleona kdy jsem jako fanda Napoleoniky hltal zpravy jak tvurci objížději bojiště,nahravají vystřely mušket a studují historické dokumenty.pak jsem hru pustil a Historické bitvy se odehravaly na mírně zvlněných plackách bez jakychkoliv historických souvyslostí.
    Uniformy a zvuk do roka poladili modeři.mapy také.Diplomacie o které basní před každým dílem je naprostá parodie.Obléhaní měst kdy musíte dělostřelectvo postavit vedle města a vojsko se chova jako by tam ani žádne město nebylo atd
  • Za A by mně zajímalo, zda při kombinovaných útocích( lodě - země):

    Už konečně nejsou veškeré jednotky pěší? - Stupida v Rome 2

    Za B co jsem četl, bitvy zůstavají stále stejně nemastné neslané bez špetky hlubší taktiky, že?

    Za C mi osobně nejvíce vadí, jak se CA chlubilo, jak nelze udělat Family tree a další prvky Atiily do Rome 2. Jak je vidno jde to, ale neměli by za to dalších 39 Euro:(
    • ti nevim, ale jakmile ma bitva pribeh ma i taktiku...Treba Octavianus me napadl s pocetnejsim a kvalitnejsim vojskem, vyhral sem, pekne sem si zamakal, zavypadoval, utocil, zdvojoval, a zase presouval :)
    • K bodu B: Tie bitky ine ani byt nemozu ked aj Attilu vydavaju na tom istom nefunkcnom a rozbitom warscape engine ako Rome 2.
  • TheGGG
    Hlavně když udělaj promazlený animace vojáků a pořádnej blood and gore, nic jinýho mě nezajímá
    • najdi si holku co ti bude pravidelně každý měsíc .... blood and gore...
      • Ten id*to nepotřebuje holku, ale nový mozek.
        • už podle fotky je to G *1*
      • TheGGG
        ááá fanoušek omalovánek se ozval
  • Sérii Total War jsem až do nedávna přehlížel, ale nedávno jsem odehral Total War Empire a chytlo mě, a tak jsem si koupil i Rome 2, a vůbec mě to moc nebaví, bitvy jsou nudné. Nevím zda je to zasazením hry nebo prostě jiným přistupem. Nicméně koupil jsem si včera i novou Graf. kartu, GTX970 a hra jede v 1920x1200 na nejvyšších detailech v průměru 45FPS, což si myslím že je docela průšvih na rok(?) starou hru. Detaily dobré, ikdyž mapy jsou takové pustější. A u Attily se obávám toho podobného. *13*
    • Inquisitor
      Tak to si ještě zahraj Medieval 2, jeden z nejlepších dílů Total War.
      • Ok, vyzkouším. Koupil jsem si ještě Napoleona, ale ten mě tak nebavil jako Empire. Asi se mi líbí to zasazení hlavně do té Ameriky a boje o nezávislost.
    • XorxoxTalarius
      Musim rici ze mne dalo trochu prace si pohrat s nastavenim a dostal jsem se aspon na prumer 30 FPS a to mam sedm let stary pocitac, takze doporucuju se vratit do nastaveni a zkusit to posolichat a budes mit vice, ale na druhou stranu je to strategie, vojaky vidim jako male mravence a zadneho skobrtnuti jsem si nevsiml, takze si myslim ze tech 45 FPS staci, takze neni treba hnat se vys.
      P.S.: V Total War hodne zalezi na celkove sestave pocitace, takze ti to treba brzdi procesor, prece jenom to neni FPS
      • Mám i7-2600, 3,4Ghz, takže procesorem bych to neviděl, ale máš pravdu že 45FPS je slušné a určitě hratelné, jen jsem narážel na to, že zase tak wow graficky to není...
  • Neviem neviem. Mám pocit že presne toto isté som videl v Barbarian Invasion, datadisku pre pôvodný Rome: Total War. Snáď tam pridajú ešte niečo nové, lebo inak to asi nebude mať zmysel kupovať.
  • Ten Aleš Smutný je nějakej moc pozitivní, každý blbosti, co má velký jméno dává minimálně 8/10.
    Už mě pěkně štve !
  • Total wary mam vsechny origo doma, takze Attilovi neodolam. achjo :)

    Inak Rome 2 me fachal bez problemu od zacatku, ale hra nemela ten spravny mrd v ocich, 30h za rimany,10h za parthy a 10h za spartany a proste porad nechytalo a nebylo to ono. Ale s cisarskou edici me to chytlo za Marka Antonia, 60h se smrklo samo a velka spokojenost, ted rozjizdim Hannibala a tesim se...

    Hral sem na stredni, a stalo se me ze treba Britove zautocili s 5 army o 10 000 lidech celkem za jedno kolo na sever Italie na trech mistech. Ale to byla spis vyjimka, bylo to stredni lehke, ale par orisku strategickych bylo.
  • Si pockam az na husitskou apokalypsu *2*
    • to by bylo fajn
  • Tak trochu od veci, ale Best of 2014 nebude ?
    • hlavně že to nebyl AC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit