Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Total Warech mě už delší dobu štve , že obléhací stroje jezdí samy .. tady to asi nebude jiné .. a nechápu , proč ti vojáci mluví anglicky !! A taky doufám že ty armády budou mnohem větší než v předchozích historických dílech .. přece jen je to čína :D co se týče těch bojových animací , tak to je hrůza .. to šplhání po zdech taky :DD
    • ta angličtina mne taky štve, stejne jako mne štvala angličtina u nemcu v Company of heroes. Vždyť se jedná jen o random hlášky které mají sloužit na lepší atmosferu
      • Přesně tak , když to šlo u Shoguna 2 , proč by to nemělo jít tady :DD
    • Myslím si, že katapulty stihnou opravit do vydání. Šplhání po zdech tam už jsem skeptičtější. Velikost jednotek jistě po vydání odemkne nějaký mód, který půjde stáhnout ze Steam Workshopu. Angličtina zůstane a vylepšení bojových animací, to je otázka. Záleží, jak dlouho tento díl vyvíjeli.
      • Od kud víš , že angličtina zůstane ? Nemluvím ani tak o katapultech ( ty aspoň někdo tlačí před sebou .. i když i tohle je dost vtipné :DD ) ale o beranidlech a obléhacích věžích .. sice je to takový detail , ale dost to ubírá na realističnosti
  • já se na to docela tešil kvuli zasazení do číny ale z té grafiky jsem zatím docela zhrozen. jsou tam presycené barvy a jinak to vypadá hnusne. muj názor
  • jestli konečně něco neudělají s AI tak by to měli radši pohřbít
  • Stale čakam na zasadnu informaciu či to teda pobeží na novom engine alebo nie.
    • Snad z E3 vzejde článek, kde engine bude zmíněn. Jen bych chtěl říct, dle mého názoru, i nový engine nebude znamenat chytřejší Ai nebo jiné změny, které bychom někteří rádi viděli. Chci říct, že to může být engine, který bude umět dělat super generály ve stylu Jackiho Chana a realistický styl bude okopírovaný RTW II, a to ještě můžeme doufat, že zachovají agenty atd. :)
  • Vždyť ty obléhání jsou díl co díl stejné. Totální nuda, hrát to už po stokráté. Už teď mě to odradilo. Ach jo.
    • Kallessin183
      Já bych řekl, že v Británii bylo po dlouhé době zase zábavné a obléhací bitvy mě tam opět bavily...
  • no, mám doma medieval 2 a osobně mi tahle bitva přišla úplně stejná
    • TW:M2 je moje nejoblíbenější ze série a taky až na čínské kulisy jsem ho v ukázce viděl.Jen ten konec byl v TW:M2 většinou generál prošpikovaný tisíci šípy, jako ve filmu Hrdina :D
    • TheGGG
      tak to máš asi problémy se zrakem....
  • TW série mi přijde něco jako CoD co díl to horší...
  • No uvidíme. Zatím, chápu, že hra je vývoji, to vypadá stále stejně, co se týká mechaniky obléhání. Poslat jednotky na hradby, beranidlem prorazit bránu. Následuje velká přetlačovaná, postupná eliminace jednotek stojící v cestě a zdlouhavé obíhání jednotek než se člověk dostane do středu města s vlajkou.

    Upřímně, třeba mě překvapí, kam zmizeli zátarasy z Atilly, šíření požáru nebo by stačila jen prostá demolice budov nebo jiné osvěžení dobývání.
  • Kallessin183
    Nechci být přehnaně kritický, když je ještě tolik času, ale prozatím mi ty animace boje na blízko přijdou hrozný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit