Přejít na výpis diskuzí

Total War: Warhammer II přidá krásnou elfku, babku v brnění a rozzuřené seveřany

18.5.2018 15:58
Václav Pecháček 14 příspěvků

Když se v Tolkienovi perou elfové s elfy, je z toho vždycky velké haló. „Zabíjení rodných!“ řve hystericky Mandos a uvaluje strašnou kletbu na celý jeden národ včetně těch, co ani netasili meč, pěkně dle principu kolektivní viny. Elwing radši rovnou skáče do moře. To svět Warhammeru takovéhle skrupule...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Serie TW nema absolutne zadnou konkurenci - technologicky atd. - bohužel
  • Zdarec, trosku zahadou jsou pro me ty ritualy...

Za Lizardy jedu je poctive, neustale se semnou drzi 2 dalsi narody v postupu. Klidne splnim ukol za +30 desticek a stejne jsou na stejne urovni. Neodskocim jim. Ted me ceka predposledni ritual...za druhe me odmena +5000 za ritual prijde dost malo kdyz si vezmu ty problemy stim...ubranit se pred dejme tomu 3 armady chaosu a 2 armady jedne z frakci neni az tak hruza ale zabere to cas a penize a nemuzu vest dalsi valky...

Za Vznesene Elfy...na ritualy jsem se vyprdl, nechal to jet do konce pak ve finale cekala armada Lizardu...bitvu sem jeste nedokoncil, co je pak ? konec hry nebo opet se ceka na dalsiho kdo dokonci zaverecnej ritual ? A hra skonci jen kdyz sfouknu tu bitvu 3X s kazdou frakci hlavni ? Nebo ritual musim odjet ve finale taky...
  • Total War anebo dojíme, dojíme, dojíme, dojíme, dojíme, dojíme, pořád dojíme, dojíme stále, dojíme, dojíme, dojíme a budeme dojit. Váš Total War.
    • až budou mít 17 hlavních dílů a 20 spinoffů jako Final Fantasy, dej vědět *4*
    • A to jim jako závidíte jejich úspěch??

Tyhle masivní strategie do kterého se přidávají neustále nové jednotky, celé frakce a dokonce (mini)kampaně si očividně našly své publikum.
  • teď si představte, že na tenhle ostrov plnej blonďatejch elfů přijdede nějakej tmavovlasej wood elfí hřebeček, ho ty ženský sežerou :D
  • Norsca finaly! Toto trvalo...
  • Vypadá to pěkně, ale Tolkiena bych do toho netahal...
  • musím priznať, že milovníkom sveta warhammeru zavidím. pamätám si ten povznášajúci pocit, keď som nainštaloval third age mód a v mojej obľúbenej hre dostal milované univerzum. užite si to.
  • Toho Maluse se člověk prostě nedočká...tak snad někdy jindy.
    Konečně ta Norsca! Dostal jsem ji k předobjednávce dvojky a k jedničce jsem fakt neměl chuť se vrátit, abych si jí zkusil :-D
  • Jo jo a to všechno můžete mít za pouhých 39 eur a když chcete koupit všechna dlc, tak to mate skoro za hubičku, 150 ecek jen to mlaskne : -)
    • Krescz
      no nejsou z levného kraje, ale zrovna tohle dlc je docela cheap :D (no záleží na každém)
    • není probléma. mám pocit, že séria TW je módom prístupná, tak to zachráň. po večeroch doma vytvor mód, ktorý to všetko pridá do hry, hoď to na sieť a užívaj si hrejivý pocit uznania a poďakovaní od užívateľov. jedine žeby...
    • XorxoxTalarius
      Jiste, protoze chtit za svou praci sedm euro je strasne moc ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit