Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Serie TW nema absolutne zadnou konkurenci - technologicky atd. - bohužel
  • Zdarec, trosku zahadou jsou pro me ty ritualy...

    Za Lizardy jedu je poctive, neustale se semnou drzi 2 dalsi narody v postupu. Klidne splnim ukol za +30 desticek a stejne jsou na stejne urovni. Neodskocim jim. Ted me ceka predposledni ritual...za druhe me odmena +5000 za ritual prijde dost malo kdyz si vezmu ty problemy stim...ubranit se pred dejme tomu 3 armady chaosu a 2 armady jedne z frakci neni az tak hruza ale zabere to cas a penize a nemuzu vest dalsi valky...

    Za Vznesene Elfy...na ritualy jsem se vyprdl, nechal to jet do konce pak ve finale cekala armada Lizardu...bitvu sem jeste nedokoncil, co je pak ? konec hry nebo opet se ceka na dalsiho kdo dokonci zaverecnej ritual ? A hra skonci jen kdyz sfouknu tu bitvu 3X s kazdou frakci hlavni ? Nebo ritual musim odjet ve finale taky...
  • Total War anebo dojíme, dojíme, dojíme, dojíme, dojíme, dojíme, pořád dojíme, dojíme stále, dojíme, dojíme, dojíme a budeme dojit. Váš Total War.
    • až budou mít 17 hlavních dílů a 20 spinoffů jako Final Fantasy, dej vědět *4*
    • A to jim jako závidíte jejich úspěch??

      Tyhle masivní strategie do kterého se přidávají neustále nové jednotky, celé frakce a dokonce (mini)kampaně si očividně našly své publikum.
  • teď si představte, že na tenhle ostrov plnej blonďatejch elfů přijdede nějakej tmavovlasej wood elfí hřebeček, ho ty ženský sežerou :D
  • Norsca finaly! Toto trvalo...
  • Vypadá to pěkně, ale Tolkiena bych do toho netahal...
  • musím priznať, že milovníkom sveta warhammeru zavidím. pamätám si ten povznášajúci pocit, keď som nainštaloval third age mód a v mojej obľúbenej hre dostal milované univerzum. užite si to.
  • Toho Maluse se člověk prostě nedočká...tak snad někdy jindy.
    Konečně ta Norsca! Dostal jsem ji k předobjednávce dvojky a k jedničce jsem fakt neměl chuť se vrátit, abych si jí zkusil :-D
  • Jo jo a to všechno můžete mít za pouhých 39 eur a když chcete koupit všechna dlc, tak to mate skoro za hubičku, 150 ecek jen to mlaskne : -)
    • Krescz
      no nejsou z levného kraje, ale zrovna tohle dlc je docela cheap :D (no záleží na každém)
    • není probléma. mám pocit, že séria TW je módom prístupná, tak to zachráň. po večeroch doma vytvor mód, ktorý to všetko pridá do hry, hoď to na sieť a užívaj si hrejivý pocit uznania a poďakovaní od užívateľov. jedine žeby...
    • XorxoxTalarius
      Jiste, protoze chtit za svou praci sedm euro je strasne moc ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit