Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak aspon jedna hra na pc má po delší době i 9tku ale, je zde velké ale.
    • Veskoslav
      Jedno velké ALE. Jak jsi mohl vystudovat ZŠ.
      • OPenetrator
        Ja budu realista a troufnu si tvrdit, ze ji nedostudoval.
  • Llour
    No jestli to bude taková 9 jako při recenzi Rome 2 tak potěš klobás *1*
    • A 5/5 pro Total War Empire ještě na Hrej. *4*
    • asi tak..:) Smutny Rulezz
  • eStar
    Budu upřímný. Vypadá to pěkně, ale jak mám panu Smutnému cokoliv věřit po tom co dal nedodělku a technickému paskvilu Rome 2 9/10?
    • No právě v tom je ten problém :D Smutný dává prakticky každému TW 8 - 9 i přesto že už nemají některé kvality starších dílů...
  • Dlouho jsem premyslel za koho zacnu a bude to Chaos...ta Jizda mrtvych a Karl me proste navnadili...
    Jeste musim vykoumat jak to skryt pred manzelkou, mame setrit a vcera sem ji vycetl par stovek za celkem dulezitou vec...kratkozrake
    *14*
    • TheGGG
      přece nejsi nějaký podpantoflák... šak si chlap, si dupni a je to...
      • Vtipny cist vztahovy rady od tebe:))
        • Zvladl jsem to paradne = ruze, originalni a prekvapivej darek, milovani a vino a pak odpadla a ja si vklidu zahral...v jednu chvili jsem uvazoval ze bych ji k svatku dal ten TW by me zajimal ten vyraz tech prvnich 20 sekund :)
          • Your sklil in Tzenchist machinations has increased by 1. Well done. *2*
      • Jasan, renku ji to...ale pac ma dnes svatek tak bych to videl na nake supr darky a kupu sexu abych si vyslapal cesticku a armady Chaosu mohli povstat uz dnes v deset a ne az zitra *1* *1* *1*
    • Šar ovladl moji mysl...budu ji lhat dnes vecer
  • TheGGG
    DLC která očekávám (a potřebuji): blood and gore, Chaos army Nurgle, Chaos army Khorn, Chaos army Slaneesh, Chaos army Tzeentch, Chaos dwarfs, dark elves, wood elves, elves, tilea, estalia, nippon, beastmen, tomb kings, lizardmen, bretonnia, arabia (šak sme multikulti...), Kislev, ogre kingdoms, skaven Clan skryre, skaven clan eshin, skaven clan moulder, skaven clan pestilens...
    jojo, v následujících letech mi sega pěkně vyžere prachy...
    • Takže nie diplomacie plánovanie a taktika ale krv a násilie. Si chory
      • "Válka je jen pokračování diplomacie jinými prostředky."
        Carl von Clausewitz
        • Valka k tw patri ale on v kazde diskusi pise ze ho bavi sledovat jak z vojaku strika krev a ze bez toho to neni ono
          • TheGGG
            chápu, že pro vás mlíčňáky, pobledlý nerdy od WoWka co žijete v nějaký hipízácký představě je to šok, že z člověka netečou kytičky, ale drsní ostří hoši jako já chtějí surovou realitu, né omalovánky...
            • TheGGG
              no jo drizztíku, my tě známe, jsi takový ten klasický diskuzní jelimánek, co básní plky o tom, kterak ho už hry nebaví (jen ty hipsterské), jak "procestoval" půlku světa, je strašně dospělý a na úrovni a přitom jen v kuse obléza diskuze, trolluje a snaží se každého na*rat. O waru víš úplné h*vno, ale nějak asi doufáš, že se ti podaří naštvat hodně lidí, tím, že tu budeš prskat své lži.... zatím trochu fail...
            • @MP, to je možná tím, že teď nic nehraju - poslední hra co jsem hrál byl Underrail někdy v únoru - takže ke hrám moc nemám co říct, ale nutkavou potřebu diskutovat :-) A svět Warhammeru mi není moc sympatický, i když nijak hlouběji jsem se s ním neseznamoval, takže ideální případ pro trochu trollinu.
              I když teď jsem dostal chuť zahrát si trilogii Post Mortem, Still Life 1 a Still Life 2. Takže to možná rozjedu. Adventury jsou krátké
            • Magister_Peditum
              Drizzte, dřív s tebou byla i řeč, ale v posledních měsících jen trollíš. Škoda promarněného talentu.
            • nic si nepletu, gagánku. Nejsem až takový nerd, že veškeré zážitky mého života pochází z her, snažím se mít i ty reálné. Před posledním rokem studia VŠ jsem na rok přerušil školu - půl roku vydělávání bucků (slangový výraz pro dolar) v USA a půl roku hezky cestování po Asii. A cestování mi zůstalo dodnes. Minulý listopad jsem byl na měsíc na Jávě, Bali a Lomboku, a letos nejspíš vyrazím zase někam, možná Indie, Kuba nebo Nepál.
            • TheGGG
              pěknej pokus drizztíku, ale ta cesta po himalájích, to si pleteš s far cry 4... to bylo taky jen ve hře...
            • co ty víš o realitě. Před několika lety jsem cestoval v Číně v Himalájích, autobus tam spadl ze srázu, náš autobus byl první na místě nehody. Asi hodinu jsme tam poskytovali první pomoc, během té hodiny zemřelo asi 10 lidí. Krev všude po sněhu, otevřené zlomeniny.
              Trocha barviček ve hře nemá s realitou nic společného. Cílem hry navíc není být reálná. A nakonec ty nejlepší hry jsou takové, které zapojí fantasii. Což ty nechápeš, protože kladeš zbytečný důraz na grafiku.
      • TheGGG
        to bylo vždy v historii nejlepší řešení maxíčku...

        „Diplomacie spočívá v tom hladit psa tak dlouho, než je hotový náhubek.“
        Fletcher Knebel
      • Magister_Peditum
        Pokud by se jednalo o "historický" díl série, tak bych i souhlasil, ale vzhledem k tomu, že se jedná o Warhammer, tak násilí a krev je to, oč tu běží. *14*
    • tak vzhledem k tou že pro hru maj prej vyjít dva velký datadisky tak si myslim že Elfové budou určit součástí jdnoho znich *3* Co se týče skavenů ti jsou tak oblíbená armáda že bych řekl že možná budou součástí toho druhého.
  • Pete.palis
    doufám, že dáte gameplay s tím nadupaným (čtenářským) borcem přes Warhammer *5*
  • Magister_Peditum
    Dokud neuvidím, neuvěřím. Každopádně to ale vypadá nadějně. *3*
  • Tahle hybridizace Total Waru a Warhammeru je dobrá trefa. Ať si mele kdo co chce, fanoušky si to najde a věřím, že se utvoří kolem tohodle dítka velká komunita. Na druhou stranu to bude hrozná ždímačka peněz.
    • Krescz
      doufám, nechci za dalších 10 let říkat, že poslední dobrý díl TW byl Shogun 2 *1*
    • Paulcz
      Po fiasku s Rome II bych to vůbec nebral vážně :)
  • Na tenhle Total War se těším už kvůli tomu, že si budu moct prohlížet na monitoru jednotky, když už mi barvy vysychají ve sklepě...

    Ale samozřejmě, po recenzi na Rome 2 tahle recenze nic moc neříká a bude potřeba tzv. vyčkat, až se do hry zakousnou skalní pařani (jak se psalo před hm... 22 lety :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit