Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám za sebou asi 20hodin a za mě velmi dobré! Stabilita hry je perfektní (překvapivě na TW). Velmi pozitivní je rozdílnost ras kde se žádné jednotky neopakují. Nemožnost obsadit trpasličí a orčí sídla v horách za lidi (a naopak) dává hře jiný rozměr. Neustále hrozí, že se ty zakrslí trpaslíci vrátí a vypleněné město obnoví. Jen jsem si musel zvyknout na agresivitu všech ras, ale to je dáno světem, který je podle předlohy takový. Za lidi jsem pořád bojoval na dvou, třech frontách a bylo co dělat to zvládnout. Doporučuji
  • Takovy offtopic z pohledu modelare. Figurky warhammeru mi vzdycky pripadaly velice zajimave. A o finalni podobe (pro nekoho plasticnost) rozhoduje jen zkusenost modelare. Pokud nekdo neumi s akryly a oleji, nerozumi pojmum " fading chipping drybrush" Nezvladne kombinaci laku a zesvetlovani/ztmavovani povrchu... at si radeji nestezuje. Spousta zajimavych figurek je na forech.
  • Sily Chaosu smetli Norskije a Trpasliky, vyplenily Volksgrad a Praag uz se trese...i kdyz mozna ne, kazdy me vyhlasil valku a celim ted presile, sakra nemel jsem spechat a mel jsem zalozit dalsi hordu/y :)
    Zatim si chrochtam, jede skvele, bitvy bavi, uz dlouho v TW se me nestalo ze bych jel kazdou i ty jasne...Je to svezi vitr...trpaslici, bestie, firebally litaji vzduchem, netopyri proste ma to šmrnc
    • Inak doplnim - nacteni hry par sekund a dokonce bitvy uz taky, tah PC taky zalezitost sekund...bug zatim zadny, v jedne bitve prekryla zem jednu jednotku nachvili jeji cast tot vse...
      Armady protivnika se spojuji a vyckavaji...napadeni u me zasadne jen kdyz PC spoji tri armady az pak si troufnou. Frakce spolupracuji...
      • A co AI? A na jakou obtiznost hrajes?
        • Tak zatim jedine co muzu tak z pohledu Chaosu za 5h cca - protivnik se spojuje, vyckava, da do kupy army 3000+ apod az pak zautoci...a valku me prakticky vyhlasili vsici celkem brzy, stojim proti spojenym dvou frakcim ted...a ve valce s pěti celkem.

          Zatim je tedy brzy hodnotit, 2 ruzne rasy cca 30h celkem a pak si troufnu
          • A Ai v bitkách ? Posílá generála na smrt a umí kouzlit? Jak hraje nejtěžší obtížnost?
            • Uplne na nejtezsi jsem nezkusal...kazdopadne kouzli, utoky jizdy do zad treba a zajimavej moment vcera dve male armady ruznych frakci kteri nejsou ani spojenci spolupraovali proti me pac vedeli ze vten moment jedina moznost jak prezit...
  • zdravím mám dotaz rozjedu to na Notebooku:

    GeForce 840M 4022MB
    Intel Core i7-4510U 2.00 Ghz
    8,00 GB RAM
    • mam polovicni a jedu na very high plynule...
      • no a neni to klasika, ze ti to jede na integrovanou grafiku od intelu misto ty 840?

        v nastaveni 3D vyber preferovanou grafickou kartu, jinou nez intel *5*
        • nene jde to přes 840M, mám to nastavené a i hra hlásí že využívá 840M...
          Jen mě napadá jestli není někde nastavené nějaké šetření energie a zda by to tím mohlo být
      • Tak to netuším co tam mám za haluz protože hratelné je to když nastavím vše na minimum :(
        • to je divny...ja mam i5, 8 ram, 840 s 2gb a na very high uplne vklidu...mas origo ? :)
          • origo, a procesor máš ja jaké frekvenci?
  • jake to tedy je? mam rusit predobjednavku? rad bych nazor nejakeho stratega..
    • Instaluji teď. Musím uznat že ten obal je famózní a po letech u nake hry konečně i barevný úvod do světa...
      • Tak nacteni uvodniho menu trvalo cca par sekund, vetsi bitva tak minutu to se snad zlepsi, i s prumernym PC hraju na very high slape naprosto plynule, instalace pod hodinku....takze parada a pohoda.
  • Obávám se že po Rome2 tohle bude stejná bída.Z videí to tak i vypadá.Rome2 s orkama.
    Chtělo by to v dalším návrat do reality a udělat něco v kombinaci Shogunu a ETW odehrávájící se kolem roku 1500 :)
    • TheGGG
      takže vlastně zase dalšího shoguna? Protože ten se 1500 století odehrával... hlavně už né další japonsko, kde je 20 stejných klanů...
      • No kolem roku 1500 ale s ETW mapou :)
        Japonsko už né.
        Mám všechny Total wary až na ten poslední co včera nebo kdy to bylo vyšel, a když si chcu nějaký zahrat tak Empire je pro mě jasná volba :)
        • to je ale tvuj problem, ze te rome 2 nebavil, me naopak bavil vyborne
          • A kde je to tam napsané ty trdlo, že mě nebavil? :)
  • Dlouho jsem premyslel za koho zacnu a bude to Chaos...ta Jizda mrtvych a Karl me proste navnadili...
    Jeste musim vykoumat jak to skryt pred manzelkou, mame setrit a vcera sem ji vycetl par stovek za celkem dulezitou vec...kratkozrake
    *14*
    • TheGGG
      přece nejsi nějaký podpantoflák... šak si chlap, si dupni a je to...
      • Vtipny cist vztahovy rady od tebe:))
        • Zvladl jsem to paradne = ruze, originalni a prekvapivej darek, milovani a vino a pak odpadla a ja si vklidu zahral...v jednu chvili jsem uvazoval ze bych ji k svatku dal ten TW by me zajimal ten vyraz tech prvnich 20 sekund :)
          • Your sklil in Tzenchist machinations has increased by 1. Well done. *2*
      • Jasan, renku ji to...ale pac ma dnes svatek tak bych to videl na nake supr darky a kupu sexu abych si vyslapal cesticku a armady Chaosu mohli povstat uz dnes v deset a ne az zitra *1* *1* *1*
    • Šar ovladl moji mysl...budu ji lhat dnes vecer
  • Morraw
    Jedna věc mi vadí už teď. Zatímco v historických TW jste měli několik startovních pozic a národů. Tak zde máte pouze 2? legendární lordy pro 4 rasy. Nevím, kde začíná třeba Kemmler (VC), ale myslel jsem, že třeba upíry rozdělí podle pokrevních linií (Lahmian, Blood Dragon..) a dají možnost hrát třeba i za bezejmenné lordy.
    Rád bych třeba začínal s upířím lordem v Bretonii a postupně si třeba podmanil i Sylvanii. Snad to bude řešeno v nějakém DLC/modu.
    • taky doufam ze to odemcou brzy, ci mod nebo dlc...zatim hram orky a chaos, a vyzkusam vsecky postupne, ale za neznamou rodinku treba z bretonie a kisleva bych si dal taky...
    • tak na tom neni nic divnýho když se jede podle 8 edice a tam už dávno upíři na jednotlivý linie rozdělený nebyly proto to rozdělení podle lordů ( nebo spíš hrdinů .
    • Magister_Peditum
      Předpokládám, že teď budou postupně přidávat DLC pro různé frakce, jako tomu bylo u Rome 2 a jeho datadisků.
  • Aleši, budu Vám věřit. Jsem dlouholetý fanoušek obou sérií, ale nebyl jsem si jistý, jestli tato kombinace za to stojí. Kupuji a doufám že to bude OK.
  • da se to dohrat nenasilne jen pomoci diplomacie? *5*
    • TheGGG
      jo, můžeš se vzdát a doufat že ušetří tvůj život...
    • Warhammer - uplne to evokuje ten nazev ze ? Stejne tak jako kdyby ses ptal jestli Asasin Creed jde dohrat nenasilne...ty trole vyypatlanej
    • Daly se jine dily dohrat jen pomoci diplomacie?
    • RedEagle
      Minule som tu položil uplne nevinnu otazku či v tejto hre bude rodinny strom svatby adopcie atd. Neuvedomil som si že sa tu najdu ludia z tak nizkou inteligenciuo že nepochopia že som to myslel len v ramci frakcii rovnakej rasy (napr. Bretonsky princ si vezme Kislevsku princeznu a pod.) A tak namiesto odpovede som sa dočkal infantilného vysmechu že si nevedia predstavit ako si orkyna berie človeka atd.
      Takže asi tolko :))
      • TheGGG
        no vzhledem k tomu, že ve waru orkyně nějsou a orkové jsou asexuální bytosti rodící se ze spór si to taky nedovedu představit... *1* *1* ale byla by sranda, kdyby jsi svou jedinou trpasličí dceru provdal za ogra... if you know what i mean... hmmm ahahah vrauuu
        • Vrauu? To jakoze te vzrusuje predstava ze te klati ork? Ne ze bych byl prekvapenej, tvoje orientace vysla najevo uz driv
          • TheGGG
            vím, že ty jsi se o mé orientaci dozvěděl jako první... šak jsi ještě týden nemohl chodit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit