Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz tak na to koukam, tak bych chtel hrat za Iron Hordu ! :)
  • mohli by ste mi nieco vysvetlit? Preco by som mal platit za produkt,ktory tu uz raz bol? ked porovnam cinematics s Warcraft 3 tak to je to iste
    • RTS strategia s RPG prvkami = MMORPG? :/
    • Shania
      Videa stejny nejsou a i kdyby, tak je mas zdarma.
  • Super video, jsem rád, že Blizz ještě CGI umí - na rozdíl od Zenimaxu, kde jsem u trailerů zíval nudou.
  • Po shlednuti intra mi vrta hlavou proc se vubec obtezujou s hranym filmem ? Proc celej WarCraft film neudela Blizzard v CG bylo by to 1000x lepsi
    • protoze 3 minuty filmecku jako tenhle stoji jako celej film od jamese camerona a dela se trikrat dyl.
      • Tak s dobou bych souhlasil, ale u ceny si nejsem zas tak jist. 3x dražší u Camerona? možná 3x levnější , ale i tak by to byla pálka.
        • to bylo samozrejme obrazne
          • ted koukam ze sem ale vubec nenapsal ze je to 3 krat drazsi. Jen ze se to dela 3 krat dyl.
            • Nejdražší film Avatar stál 300 mil dolarů. má tak 178 min. Jen tak pro zajímavost 1 min. Warcrafta by stála 100 mil dolarů krát 178 to už by si pomalu dal celí evropský rozpočet na rok *3*
    • Money...
    • deathfish
      Mam ten samy nazor. Vypadalo by to famozně a misto shaněni hercu a maskovani, ktere bude vypadat kdovi jak by mohli sehnat jen dobre dabery a udělat to tak krasně jako tyhle CGI filmečky
      • Shania
        mě by stačilo, kdyby udělali vic animovaných románu z Warcraftu a Starcraftu.
        Ježíš: Díky za opravu
        • Animovaného románu. Graphic novel příteli. Nikoliv Graphic novella.
  • deathfish
    CGI skvělé, upoutá pozornost. Vždycky jsem si říkal, že Orci jedině ve Warcraftu vypadají dobře a tak jak bych si je představoval. Silní, velcí, smradlaví, zelení, trochu chlupatí, velké zuby a čelist, zlé výrazy a velké sekery nebo kladiva.

    Nikde jinde jsem neviděl tak "krásné" orky jako ve Warcraftu.
    • Kozy
      Máš na mysli Warhammer, že jo?
  • Filmeček parádní ostatně tohle Blizzard umí fakt bravůrně. Docela jsem dostal chuť si zahrát warcrafta. Škoda že o čtyřce nevíme zhola nic ani to jestli je ve vývoji *9*
    • Jediné co co kdy o čtyřce padlo, bylo během vývoje Wings of Liberty, kdy se jeden z vývojářu prořekl, že Warcraft IV bude mít stejný systém kampaně jako Starcraft II.
      Od té doby se Blizzardi pouze jednou vyjádřili, že Warcraft IV ve vývoji není, mají jen jeden RTS tým a ten stále pracuje na StarCraftech.
  • wenceslaus
    Takže se zmnění minulost? To aby vydali i alternativní Warcraft 2 :-)
    • Shania
      tim ze zmenili minulost, vytvorili alternativni realitu a tu pak propoji pomoci dark portalu se soucasnym azerotem
      • Seriálová tvorba nás naučila, že jakmile autoři sáhnou po alternativních realitách a změnách časových kontinuit, dosáhli svého tvůrčího dna.
        • To ježíš .. přesně tak to bylo ve ztracených .. kdy dávali ostrov v 5 serii do roku 70 nebo kdy .. a 6 kdy se všechno začalo uplně plést to skončilo . .ale doufam, že wow ne ! :) jinak pěkné intro .. a ten portál to mi běhal mrát po zádech :D
        • Shania
          Nevidim v tom zadny problem, spis naopak, alternativni linie nijak neovlivnuje nasi minulost, pouze soucasnost a je to jedna z mala moznosti jak se na dreanor podivat a neovlivni tak nasi casovou linii.

          Na azerotu uz moc moznosti kam jit neni a preferuji tohle pred dalsi invazi legie. Snad jednine emerald dream by byl lepsi.

          Krome toho, pribeh je az na druhem miste, na prvnim je hratelnost v bete je opet paradni a to i presto, ze jsem rozlmsanej z wildstaru a bude mi chybet doublejump.
  • čo na tom..intro skvelé..ale diametrálne odlišné od hry..až infantilne pod úroven intra.:/
  • Trailer se mi moc nelíbil ale nebyl špatný , pro hráče co hrají, tak se jim asi bude líbit, hodně změn takže budou mít co dělat ale pro hráče co už nehrají tak si myslím že se nevrátí , teda beru to podle sebe a to sem udělal Title Reward: The Insane :)))
  • Hezke, kdyz bych mel cas, tak si to mozna i vyzkousim nez vyrknu ortel o datadisku, ale asi to stejne nedopadne. Asi pockam az se zase vrati Lich Kind ! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit