Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak tuhle hru někdo muze srovnavat z left 4 dead? *1* Monstra jsou i v cod ghost (v dlc), nebo Primal Carnage, kde jsou dinosauři.
  • Prosím o vyplnění dotazníku na téma Marketing počítačových her: http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/marketing-v-pocitacovych-hra/
    • Vyplněno.
  • BookerDeWitt
    Tady je kompletní, 6 minutový gameplay:

    https://www.youtube.com/watch?v=_wmklRY2JXI

    Enjoy!
    • Vypada to hodne dobre, jen me mrzi ty infantilni barvicky vychazejici z tech zbrani. Mistama je to dost neprehledny. Ty prisery jsou ale super
    • vyada to mnohem, mnohem lip nez jsem si myslel
  • Jen takovej skromnější dotázek. Pročpak už se nedělají tak "temné" (chápej co nevypadá jako komix) hry jako byl FEAR Riddick, Aliens vs Predator (2), snad i Crysis 1 měl svou "temnou" atmosféru.... TO se musí čekat, jestli to náhodou přijde do mody?
    • PravyMonty
      Tak třeba nové Fallouty, Dark Souls, Deus Ex :HR měly docela "temnou" atmosféru.
      • no ale sám tam píšeš "docela", mě se šíleně líbyly dungy v Daggerfallu a celej ten setting, Diablo 1 temnota sama, Dungeon master II děšť blesky a kostlivci, System shocky, Vampire: the masquerade, Thiefy starší, Gothicy starší, Doomy, Kvejky, Metro, Stalkery všechny... docela mi něco takovýho chybí, a ty zmiňovaný AVP 1/2 to je taky modla samo sebou... ted je ale moda tropický ostrovy, barvičky atd :X
    • Me jen prekvapuje ze se na tohle jeste nekdo v dnesni dobe pta *1*
      V budoucnu uz bude jen vse kreslene aby se to detem libilo a bude se pouzivat jen jedno tlacitko/klavesa na vsecho tak aby to nebylo pro deti moc slozite. Ale pevne verim ze cas od casu jednou za par let udela hru nekdo kdo u toho pouzova mozek a ne kalkulacku, vzpomina na doby minule kdy hry jeste byly opravdu atmosfericke, zabavne a ne-primitivni. Nadeje umira posledni *1*
  • Pripomina mi statou hl2 zalezitos Gunman:Chronicles... anyone?
    • Hardwarové nároky nejsou o moc vyšší než u Half-Life, nicméně na P-133 si Gunmana asi nezahrajete. ....... Hmm a Steam i GOG mlčí ...
      • Moje jedna z prvních her:)
        • Myslím na mým vlastním pc:D takhle spíš:)
  • nazov pesničky ?
    • Kedaro
      Wye Oak - Mother nebo taky Danzig - Mother
      • dik :)
  • Já mám prostě pochybnosti, o hratelnosti téhle hry. Netuším vůbec jak to bude fungovat. Neumím si to představit. Ve filmu je to jiná představa, něco jako predátor. Ale ve hře? Bude monster nahánět pomalu, nebo jí rushovat? Jak vás monster donutí se rozdělit? Nebo vás donutí rozdělit se prostředí? Nebo to prostě jenom o tom, jak rychle jí dokáže ustřílet? Nebo záleží na tom jak ona se rychle nažere? Otázek až moc otázek,,,
  • no tak ani by som sa nedivil zalobe od blizardu, pride monstrum zozere ine a evovluje, cisty primal zerg
    • A rovnou bych zažaloval všechny střílečky za to, že se v nich střílí! Genitální. *3*
  • Kozy
    Na to jak nemám rád L4D tak tohle vypadá vcelku zajímavě, jenom se mi moc nelíbí ti lovci. Rus- expert na těžký zbraně, Sir Hammerlock z Borderlands, nic moc.
    Otázkou je, jaká tam bude znovuhratelnost. Alespoň že za to monstrum hraje člověk.
    Jinak ten trailer je výbornej.
    • Tak mi to přijde jako výtvor bandy , která musí mermomocí dělat hry ... O čem to bude ? Ty voe nevím , ale musí to být multiplayer protože AI nám ještě nejde .. aha a za koho budeme hrát ? No nevím , ale viděl jsi ty boží Borderlands ? . Hmm a když už tu máme ten editor a umíme umisťovat modely do enginu ... ty počkej to půjde samo , podívej teď to střílí . Wow znásob si to 4x a můžeme s tím na trh .... A děj ? Myslíš tu omáčku okolo ? To cajkne časem , v nejhorším je tu Kickstarter , takže buď v klidu , lidi po tomhle dneska strašně letěj ...
  • Copak o to pisnicka hezka ale trailer mi prijde spis slabsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit