Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, hezký. Nepřipadá Vám náhodou ten konec videa trochu jako přirovnání BF vs COD ("Tak už chcípni ty mrcho! *15* ) ?
  • Ja to vidim jasne. Podle toho jak hru dosere dnesni patch teprve budu rozhodovat jestli budu kupovat nejake DLC nebo premium. Takze asi tak. Ale cpat EA penize za to co jeste neudelali rozhodne nebudu. Back to Karkand bych jim taky omlatil o hlavu kdybych ho nemel zadarmo v limitce. Takze vickrat NE.
  • Já nejsu teda machr přes techniku nebo tak ale nebyl to tam Hercules? To si ukákli, tam mohli dát rovnou B-dvojku. *15*
    • zdar prosim te chtel bych si koupit ty nove mapy v interyerech nevis jestli se daji koupit zvlast ? Back to Karkand uz mam
      • Viz http://www.jrc.cz/hra_pc_battlefield_3_close_quarters
      • Daji se koupit zvlast jako samostatne DLC pro B3 s nazvem Close Quarters... Cena 399 Kc a mel by vyjit tedkom nekdy v cervnu :-)
    • Třeba to bude AC-130 Spectre *14*
      • Jo, bude to ten Spectre. *3*
        http://www.battlefield-3.cz/nove-obrazky-z-dlc-armored-kill-mapa-bandar-desert/
      • Kezby :-( Kdyby ano, tak by to byla paradni vecicka :-)
  • Já nechápu jakou to má výhodu... Kamufláže nosim základní, zbraně mám pro každej kit oblíbený a map je tam dost. I kdyby tak by tohle mělo bejt buď v základní hře a nebo zadarmo.
    • Kamufláž taky většinou nosím základní, jenže kuli tomu že jsem nepřišel na to, jak udělat, aby si hra proboha zapamatovala kterou jsem si vybral. *10*
    • Haló, sen skončil nastupuje realita. Poděkujte soudruhům z Ameriky, kteří začly razit tuto marketingovou strategii. Jinak je fajn, že to podporuje dál hraní, kdyby to bylo hned tak se to ohraje dříve takhle je to fajn, sice ty peníze, ale pokud tu hru máte rádi a pořád Vás baví je jasné, co kdo udělá. Kdo nechce at nekupuje nazdar a brečet nad rozlitým mlékem nemá cenu. *5*
  • JohnyTheZik
    http://www.youtube.com/watch?v=GunE9ykYkd4

    pro rozumnejsi kvalitu *7*
  • Wow, 80% nesplnenych slibu a lidi jim do toho lejou dalsi penize?
    • Wow pár příkladů udejte. At nemyslíme, že jste cod fans a flameři. *4* Rádi si to poslechnou i ostatní. *5*
    • Shaker
      taky se divim a to sem DICE pomerne dlouho veril, ze to casem bude dobry, ale skutek utek.
  • All Day I'm Bufferin'
  • Bonusová vozidla nebudou. Jak by to chtěli řešit? Mě se spawne uberstroj a týpkovi, co nemá Premium jen nějaký klasický? :P "Bonusová" vozidla snad budou mít všichni, co si koupí DLC bez ohledu na to, jakým způsobem. Stejné to bude pravděpodobně i se zbraněmi. Jen Premium dostane černý nožík :D
    • já mám jenom obavu aby to nedopadlo tak že budou zvlášt servery pro premium a pak pro ty ostatní. Něco jako je v BC2 řešen vietnam.
      • Co je spatnyho na tom jak je v BC2 vyresen vietnam?
        • tak jak to je v BC2 mi to nevadí protože ten vietnam vypadá jako úplně jiná hra. Ale tu mmám obavy z toho že to takhle udělají a já rozhodně premium kupovat nebudu (baví mě víc BC2). Když to bude takhle oddělené tak tam potom můžou i přidávat ty zbraně a vozidla navíc. A lidi to budou kupovat a na těch normál serverech pak moc lidí nebude. A ani bych se nedivil kdyby za půl roku řekli to že když nemáš premium tak si MP nezahraješ
          • A to jeste nevis ze Premium dostanou munici s o 50% vetsi damage aby se jim ta koupe zajice v pytli nalezite vyplatila. *3*
  • Uz vidim tie fronty na HIMARS raketometne vozidlo :D
    • Keyz
      To vozidlo dostřelí rakety na 40Km.To se jako bude na jedné mapě hrát a to vozidlo bude střílet z druhé mapy tak aby využilo toho dostřelu? :)
      • Stinger ma v reale dosah niekolko kilometrov a zameranie tiez zrejme stovky metrov a v BF3 je to nepouzitelna somarina s radiusom mozno 1km a zameriava to najviac mozno na 100 metrov, takze tolko k realite a co bude v hre..
      • Zo serveru na server :)
  • Jestli to chápu správně, tak všechny věcičky, co obsahuje Premium, dostanu i když si koupím všechna dlc zvlášť? Připadá mi jako zbytečnost si teď Premium kupovat, když už mám B2K...
    • Ne tak docela, 4 DLCčka po 400,- máš furt 1600,-, takže pořád ušetříš.
      • 5 DLC pokud pocitas back to karkand, kterej to taky obsahuje. 2000 Kc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit