Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dnes je proste normalni cpat vsude oplalene cernooke typy...se divim, ze tam nedali rovnou negra
    • Opalene cernooke typy...myslis napr. Spanely, Portugalce a jine obyvatele Europy?
      • jo a ten arab v tom polskem brneni je hodne spatnej vtip, kdyz si vemu, ze vojaci co nosili tuhle zbroj vyhnali turky z evropy...proste tenhle trailer je akorat multikulti slatanina
        • JamesFaith
          Jasně, snědý chlap s tmavými vousy v polském brnění husara musí být arab a v žádném případě to nemůže být potomek jednoho z mnoha snědých černovlasých Maďarů, kteří husary v Polsku zakládali, že?
          • pravdepodobne asi jako ze pristim atentatnikem ve Francii bude dzihadista Honza Novak
            • Co to je za blabol?
        • Co ty seš za kripla?
          • nevoni ti pravda? nejmenujes se nahodou kotlar nebo mustafa? *1*
            • clovek projevi opacny nazor a ty uz by si chtel nekoho mordovat, nadava do spratku a kriplu...proste typicky slunickar a multi-kulti zabednenec
            • co ty víš o pravdě ty usmrkanče?

              musím říct, že upřímně lituju tvoje rodiče, spratek jako taky by probudil touhu po fyzickém násilí i u Matky Terezy
      • no, znam treba osobne par italu (coz je skoro to same jako portugalci, spanele) a takhle picmoudli teda fakt nejsou *2* ...

        jen se pozastavuju nad tim, ze jsem dlouho nikde nevidel zadneho modrookeho blondaka/blondynu, neni to svym zpusobem taky rasismus? *2*
  • Tomas65SVK
    Ako som videl tak slečna na videu sa už domov nevráti.Raketa odhodila všetky stupne a ona asi fanušička filmu Gravity si odpálila ešte aj brzdiace motory............. *2*
  • Konečně je ta hra skoro tady. :D Jen doufám, že vývojáři tu energii, kterou ušetřili na grafice vrazili do AI. I když předchozí díly byli fajn, tak je stejně blbá AI srazila o level níž. Doufám, že to nebude i tento případ.
    • exmaxx
      Lepsi AI slibuje snad kazdy novy dil jakekoli strategie a zda se mi, ze je to vzdycky to same. Myslim, ze dokud hru nenapoji na nejakou centralni AI, ktera se bude ucit z mnoha realne probihajicich her, tak to bude maximalne prumerna kvalita.
  • trailer paradní, ale s koupí počkám
  • Co to jen připomíná? Aha tohle: https://www.youtube.com/watch?v=gQLvXjSUk-8
  • no puvodne jsem se po tom debaklu s V zarekl, ze si od firaxis uz nikdy nic nepredobjednam...a zase jsem podlehl... tak doufam, ze to bude tentokrat stat za to!

    trailer se mi libi. Art style hry se mi taky libi, navrat blize k civ iv velmi vitam a hlavne se mi zda, ze se budu na mape mnohem lepe orientovat nez v V...
    • Dostaneš něco navíc, když předobjednáš?
      • je tam kontroverzni bonus... early pristup k Aztekum cca o 3 mesice driv nez lidi co to koupi normalne po releaseu, nic awesome... ale jelikoz jsem vedel, ze to stejne koupim a gmg mi nabidlo 20% sale tak jsem to vzal uz ted.
        • český překlad: Je tam kontroverzní bonus... předběžný přístup k Aztékům cca o 3 měsíce dřív než lidi co to koupí normálně po vydání, nic úchvatného... ale jelikož jsem věděl, že to stejně koupím a stránka gmg mi nabídla 20% slevu tak jsem to vzal už teď.
          • "Execuse mě. I forgot my jahodový termix na skřínce. Můžu si pro něj go?" *1*
        • Díky. Tak snad nebudeš litovat.
  • Až na ty postavy myslím dost fajn. Ty mi přijdou vyloženě pro dětský animovaný film. Ale to byl zřejmě záměr. No, porovnám-li to s videem na Civ V, řekl bych, že je to ale celově slabší. Hudba moc hezká. A jak už psal Skaven, když šel s tou pochodní k té obří míse plné oleje, říkal jsem si... "jestli to tam strčíš, uhří ti pr*el..."
    • Edit: celkově a uhoří... ty překlepy budou moje smrt...
  • Mne se ten trailer nelibi. Nelibi se mi ta megaokata pani. Nelibi se mi technicke zpracovani, ktere mi prijde o tridu slabsi nez u predchozich traileru - schvalne si je pustte. Nelibi se mi ten hrozne zvlastni vyber hrstky historickych obdobi. Libi se mi pouzity hlas (Sean Bean! Zase umre...) a hlaska na konec.
    • Jo a muzika je taky pekna. Civ ma obecne uz dlouho hodne peknou muziku.
  • chcel by som vidiet naozaj, co by sa s typkom stalo keby faklou isiel zapalit otvorenu nadobu s olejom/ropou ...teda nechcel by som to vidiet *1*
    • XorxoxTalarius
      Adept na Darwinovu cenu :)
  • na me moc brzo po V..
    • 6 let ti přijde brzo? To ti tím pádem každoroční vydávání Call of Duty musí přijít jako pikosekunda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit